Эластичная гидроизоляция ГС Э2

Еластична гідроізоляція ГС Е2

 

 

 

 

 

Еластична гідроізоляція ГС Е2 після полімеризації створює покриття, що володіє еластичністю і водонепроникністю. На відміну від аналогічних гідроізоляційних матеріалів ГС Е2 є більш ефективним гідроізоляційним матеріалом, який застосовується не тільки в побутових цілях, але і в промисловості для гідроізоляції конструкцій, схильних до вібрації і деформації.

Еластична гідроізоляція ГС Е2 гідроізоляційний матеріал для надійного вирішення будь-яких проблем будівництва - від гідроізоляції тунелів метрополітену та гірських автодоріг, підземних переходів, резервуарів води, басейнів будь-яких типів і розмірів і фасадів будинків до підвалів і погребів, душових і ванних кімнат.

Еластична гідроізоляція - це надійна система захисту будівельних споруд від негативного впливу води.

Гідроізоляція ГС Е2 двокомпонентний еластичний герметизуючий вологонепроникний склад. Після тужавіння він перетворюється в наделастичні мембрану, яку можна при бажанні м'яти, розтягувати, згортати і згинати в руці так само легко, як шматок самої еластичної гуми. Еластичність зберігається і при при високих перепадах температур.

Еластична гідроізоляція ГС Е2 - це покриття, що має гарну адгезію до практично будь мінеральної поверхні (бетон, природний і штучний камінь, червона цегла, бетонні блоки, панелі і т. д.).

Технічні характеристики по СТБ 1543-2005


 Водонепроникність,  не менше 0,6МПа,

Водопоглинання при капілярному підсосі, не більше 0,5 кг/м2,
 
Гнучкість при радіусі бруса (15 ± 2) мм


Відсутність тріщин

Міцність зчеплення з основою,  не менше 0,8 МПа,

Морозостійкість, цикли, не менше 75

Відмінні особливості ГС Е2:

- Гідроізоляційна суміш Парад ГС Е2 перекриває усадкову деформацію і найтонші тріщини. Завдяки еластичності гідроізоляційної суміші покриття залишається цілим, навіть якщо підстава дало тріщину в 1 мм;

- Забезпечує бетону практично повну непроникність по відношенню до агресивних хімічних агентів (вуглекислому газу, двоокису сірки, хлоридів і сульфатів).

- Створює непроникний бар'єр для використовуваного в якості солі-антіобледенітеля хлориду кальцію, руйнуючого навіть самий високоякісний бетон.

- Гідроізоляція ПарадГС Е2 застосовується як для вертикальних, так і для горизонтальних поверхонь. Може використовуватися в якості кінцевого покриття на бетоні і залізобетоні для захисту від проливних дощів, водяних бризок, туману і т. д.

- Покриття, виконане з гідроізоляційної суміші Парад ГС Е2 не чинить токсичного впливу на питну воду.

Істотний плюси

- Еластична гідроізоляція ГС Е2 може бути використаний як на старому, так і на новому бетоні;

- Застосовується по вологій або свіжоукладеному бетонної поверхні і захищає як бетон, так і сталеву арматуру;

- Бетон, оброблений гідроізоляційним складом, зберігає властивості водонепроникності весь термін служби бетону;

- Останній шар може бути нанесений як декоративний: валиком під «шубу» або набризком;

- Після закінчення 3 днів можна наносити будь лакофарбові або облицювальні матеріали;

- Після закінчення 7 днів покриття готове до постійного контакту з водою.

Рекомендоване застосування:

- В якості гідроізоляційного покриття для бетону і каменю, резервуарів питної води, обладнання басейну;

- Для фундаментів, схильних тиску води;

- В якості ізоляції під плитковими і листовими покриттями на терасах, балконах, у ванних, туалетах та інших приміщеннях, схильних підвищеної вологості;

- Як водозахисне покриття для тунелів, іригаційних каналів, гребель, захисних стін, фундаментів, підземних переходів, динамічних швів, підлог і т. д.

Слід зазначити, що красива і практична облицювальна плитка застосовується практично завжди в приміщеннях, де були виконані сантехнічні роботи, басейнах або зимових садах для обробки підлог чи стін. За експлуатаційними характеристиками у облицювальної плитки мало конкурентів, але, на жаль, обробка поверхонь плиткою не є гарантією гідроізоляції приміщення. Глибоке оману вважати, що склад, за допомогою якого облицювальна плитка кріпиться до поверхні стін або підлоги, і вже тим більше межшовний заповнювачі самі по собі є герметиками. Це, звичайно, не так.

Сантехнічні приміщення, басейни, підвали або гаражі постійно піддаються впливу води, яка проникає на підставу під облицювальну плитку. Без тривалої просушки стіни будуть постійно залишатися сирими, а це, в свою чергу, може привести до утворення цвілі. І щоб уникати таких ситуацій, необхідна гідроізоляція під плитку або стяжку.

На сьогоднішній день розроблено багато гідроізоляційних матеріалів під стяжку або плитку. Але найбільш зручною в застосуванні та ефективної на сьогоднішній день вважається гідроізоляційна суміш Парад ГС Е2.

Гідроізоляція під плитку або стяжку Парад ГС Е2 забезпечує захист підстав від проникнення вологи. Крім цього, гідроізоляційні матеріали Парад ГС Е2 володіють антибактеріальними властивостями, що перешкоджає виникненню грибкових утворень.

Гідроізоляція під плитку або стяжку Парад ГС Е2 захищає від протікання води на нижні поверхи, що дуже актуально в будинках зі старою сантехнікою. Тонкий шар гідроізоляційного матеріалу істотно не збільшує статичне навантаження, не піднімає рівень підлоги і не краде простір приміщення.

Технічні та експлуатаційні характеристики сучасних гідроізоляційних матеріалів, що випускаються ЗАТ Парад, відповідають всім санітарно-гігієнічним нормативам. Гідроізоляція під плитку або стяжку Парад ГС Е2 володіє хорошою стійкістю до стирання, ударостійкість до механічного впливу, вібростійкою, стійкістю до кислотних середах та нафтопродуктам.

До всього іншого гідроізоляційні матеріали Парад досить прості у використанні і не вимагають створення спеціальних умов застосування.

Приготування

Суху суміш і водну дисперсію полімеру змішують у співвідношенні 2,2:1 (на мішок 20 кг - одне відро дисперсії 9 кг), для чого в ємність відповідного обсягу наливають дисперсію і поступово засипають суху суміш. Розмішування роблять за допомогою низькообертового електромешалкі або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером) протягом 3 хв., Потім витримують протягом 10 хв. Перемішують отриманий розчин ще протягом 1 хв, після чого склад готовий до застосування.

Приготовлений розчин слід використати протягом 1 ч.

Нанесення

Гідроізоляцію наносять на підготовлену основу широкої жорсткою щіткою з щетиною синтетичної або валиком. При цьому уважно стежать за тим, щоб не залишалося необроблених ділянок. Рекомендується наносити три шари. Зазвичай проміжок часу між шарами складає 3-4 ч. При нанесенні складу руху щітки прямолінійні і два перших покриття наносять хрест-навхрест. При нанесенні складу на поверхню важливо, щоб кисть була добре наповнена розчином. Для отримання гладкої поверхні використовують шпатель і повстяну тертку.

Загальна товщина шарів складає 2,0-2,1 мм.

Догляд

Оброблені гідроізоляційним складом поверхні не вимагають спеціального догляду за винятком випадків використання матеріалів при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 ° С. У цьому випадку необхідно протягом перших трьох днів поверхню злегка зволожувати.

Після закінчення 3 днів можна наносити будь-які фарби, штукатурку, укладати плитку і т. д. Після закінчення 7 днів покриття готове до контакту з водою.

Роботи з нанесення складу проводять при температурі від 5 до 30 ° С.

Забороняється наносити склад під час випадання дощу або снігу, а вже нанесене покриття необхідно захистити від дощу та снігу не менше доби.

Гарантійний термін 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в закритих складських приміщеннях.

Витрата при товщині 2,1 мм складає орієнтовно 2,4 кг/м2.

Упаковка Пластмасові відра по 9 кг і мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 20 кг.

 

Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

 

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator