Лита бетонна суміш для високоточної цементації РС 16

 

 

 

 

 

 

Безусадкова швидкотужавіюча (міцність на стиск через 24 год не менше 20 МПа) суха бетонна суміш від пластичної до литої консистенції, призначена для ремонту бетонних покриттів автомобільних доріг і високоточної цементації устаткування при зазорі від 20 до 60 мм.
Лита бетонна суміш для високоточної цементації РС 16

 Містить високоміцний цемент, фракціоновані заповнювачі і новітні добавки. Після змішування з водою перетворюється на високоподвіжной, з повною відсутністю розшаровуваності, розчин. Процес гідратації відбувається з невеликим розширенням і по закінченні його, бетон володіє дуже високими характеристиками міцності.

Незважаючи на високу рухливість, затверділий бетон має високу міцність в добовому віці понад 20 МПа, а у віці 28 діб - більше 70 МПа.

Технічні характеристики по СТБ 1464-2004


Клас по міцності на стиск не нижче В50

Марка по морозостійкості не нижче F200 *

Марка по водонепроникності, не нижче W8

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб,  не нижче 1,0 МПа,

Клас по міцності на розтягування при згині, не нижче Вtd6.0

 

Рекомендоване застосування

- В якості подлівочного розчину для бетонних, кам'яних, сталевих, елементів;

- Для підливок несучих елементів, опор, фундаментів машин і механізмів, швів колон в конструкціях зі збірного з / б і т. д;

- Для заливки анкерів у бетоні;

- Для заповнення ям, каверн, порожнин і вибоїн у бетоні;

- Ремонт цементно-бетонних покриттів автомобільних доріг і аеродромів, паркувальних зон на відкритому повітрі;

- Для замонолічування стиків збірних бетонних конструкцій;

- У гідротехнічному будівництві для бетонування тонкостінних густоармірованних конструкцій зі складною конфігурацією, де укладка і вібрація звичайних сумішей утруднена, а також при бетонуванні монолітних облицювань будівельних зрошувальних каналів різного перетину і виробництва збірного залізобетону для меліоративного будівництва.

Відмітні особливості

- Легкість у використанні (готова до вживання суха суміш);

- Регульована консистенція;

- Високотекучій;

- Швидкий набір міцності;

- Висока кінцева міцність;

- Розширення під час пластичної фази;

- Висока швидкість набору міцності забезпечує ранній введення в експлуатацію;

- Висока адгезія до сталі і бетону;

- Відсутність усадки забезпечує повну і рівномірну передачу навантаження на основу;

- Лита консистенція дозволяє зменшити трудомісткість при укладанні бетону за рахунок виключення процесу вібрування.

Підготовка підстави

Перед встановленням обладнання з поверхні фундаменту видаліть зруйнований бетон за допомогою легкого перфоратора, голчастого пістолета або водоструминної установки.

Зробіть поверхню шорсткою до 5мм.

Ретельно очистіть болти і опорну поверхню підстави станини (опорну плиту обладнання) від жирових і масляних плям, пилу та інших забруднень, які можуть перешкодити гідратації цементу.

Перевірте, щоб на підставі станини були підготовлені отвори для випуску повітря.

Перед початком робіт бетон фундаменту необхідно просочити водою. Надлишок води видалити стисненим повітрям або ганчір'ям.

Переконатися за допомогою рівня, поміщеного на підставу станини, в точності установки обладнання.

Перевірити, чи не чи передається вібрація на обладнання від працюючих поруч верстатів. Якщо така передача відбувається, то роботу цих верстатів слід тимчасово призупинити, як мінімум на 10-12 годин (при температурі +23 ° С), на період початку набору міцності бетону, для того, щоб виключити вплив вібрації на ступінь зчеплення бетону з основою станини .

Опалубка повинна бути виготовлена ​​з міцного водонепроникного матеріалу, надійно закріплена, бути герметичним, виключати витіканню цементного молочка, витримувати тиск суміші в період заливки, розрівнювання і закінчення робіт.

З боку, звідки буде заливатися розчин, необхідно передбачити зазор в 150 мм між опалубкою і стороною підстави станини обладнання.

З бічних сторін слід передбачити зазор не менше 50 мм між опалубкою і бічними сторонами станини.

Для заливки розчину РС 16 можна використовувати розчинонасоси, воронки і т. п.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,16-0,18 л води. Марка за легкоукладальністю повинна бути П4 (осаду конуса 18 см і більше)

Ретельно перемішайте суміш протягом 1-2 хвилин.

Для змішування рекомендується використовувати низькообертовим механічний міксер або дриль, щоб уникнути зайвого залучення повітря в розчин.

Приготований розчин зберігає життєздатність у тарі протягом 1часа (при температурі плюс 20о С).

Проведення робіт

Щоб уникнути захоплення повітря заливати розчин слід безперервно і тільки з одного боку. Забороняється заливати розчин з двох протилежних сторін.

Залучений повітря слід випускати через отвори, попередньо пророблені в опорній плиті.

Стежити за тим, щоб розчин повністю заповнював простір між опорною плитою та обладнанням.

Ущільнення литий бетонної суміші відбувається під дією власної ваги. Необхідно лише незначне штикування в місцях примикання суміші до опалубки або вертикальної поверхні "старого" бетону.

Після розподілу такої суміші виробляють її профілізацію за допомогою легкого шаблону (металевого або дерев'яного), переміщуваного по опалубці.

Дефекти поверхні бетону, виявлені після профілювання, повинні бути усунені за допомогою інвентарного інструмента (гладилок, кельма).

Шорсткість поверхні бетонного покриття слід влаштовувати через 15-30 хв після того, як поверхню свіжоукладеного бетону стане матовою.

Вказівки по анкерування та замонолічуванню стиків

При застосуванні матеріалів на цементній основі для анкерування та замонолічування стиків слід суворо дотримуватися послідовність:

1. Очищення бетонної основи від незакріплених або слабо тримаються частин, пилу, мастила, залишку опалубної мастила, цементного молочка.

2. Очищення стрижнів арматури, болтів та інших металевих деталей, які будуть залиті анкеровочні сумішшю, від слідів корозії залізною щіткою або методом абразивоструйного очищення.

3. Обробка всіх металевих деталей, які будуть занурені в анкеровочні суміш, грунтовкою «Парад Г-86». Цей матеріал на цементній основі має гарну адгезію як до бетону, так і до металу. Він забезпечує стійкість металу до корозії в умовах лужного середовища анкеровочні складу на цементній основі. Таким чином, застосування даного матеріалу істотно збільшить термін служби нової споруди, і продовжить термін служби відремонтованої ділянки.

4. У разі необхідності - загрубленную цементної підстави. Шорсткості повинні мати розмір не менше 3мм.

5. Просочення всіх бетонних поверхонь водою до насичення. На даному етапі важливо стежити, щоб води не було зайву кількість, так як надлишкова вода здатна істотно вплинути в гіршу сторону на міцнісні характеристики подлівочного складу.

6 При замонолічування залізобетонних конструкцій максимальна товщина шару не повинна перевищувати 60 мм.

7 При дотриманні перерахованих вище вимог віброущільнення не потрібно. У разі заповнення вузьких швів і пазух рекомендується ущільнення металевим прутком.

Витрата: для приготування 1 м3 розчину необхідно 1950-2000 кг сухої суміші

Догляд за свіжоукладеного матеріалом

Після виконання робіт необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементосодержащіх матеріалів.

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як ремонтний матеріал схопився і не буде небезпеки змиву матеріалу з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази на день з витратою води 1-3 л/м2.
 

У разі використання ремонтних матеріалів при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 ° С всі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом грунтовкою «Парад Г-82 Люкс».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню укласти вологе / мокру мішковину або укрити плівкою.

 

Гарантійний термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70% на піддонах, укритих термозбіжною плівкою в щільно закритій упаковці.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг

 

Интересные материалы:

 

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

 

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

.

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator