Сульфатостійкий торкрет бетон РСТ 9С, РСТ 10С


Сухі бетонні суміші РСТ 9С РСТ 10С спеціальні ремонтні матеріали, для нанесення торкретуванням, містять сульфатостійкий цемент, сортований кварцовий пісок і сумісні присадки.

Особливою властивістю цих матеріалів є вдосконалена несприйнятливість до сульфатів, завдяки цій властивості торкретние матеріали знаходять застосування при ремонті потрісканих і пошкоджених поверхонь горизонтальних і вертикальних бетонних конструкцій, зокрема на станціях очистки стічних вод, а також робочих поверхонь, що піддаються впливу хімічних речовин., При ремонті гідротехнічних споруд. Максимальний розмір зерна -3,0 мм.

Технічні характеристики РСТ 9С по СТБ 1464-2004


Марка по морозостійкості не нижче F200

Марка по водонепроникності, не нижче


W6

Міцність зчеплення з основою у віці 28 діб,  не нижче 1,0
МПа,

Клас матеріалу по міцності на стиск не нижче В25

Технічні характеристики РСТ 10С по СТБ 1464-2004


Марка по морозостійкості не нижче F300

Марка по водонепроникності, не нижче W8

Міцність зчеплення з основою у віці 28 діб, , не нижче 1,0
МПа
Клас матеріалу по міцності на стиск не нижче В40

Особливі властивості

- Удосконалена несприйнятливість до сульфатів

- Безусадочность за рахунок застосування добавки РСАМ

- Довговічність

- Швидке і просте застосування

- Гарантована якість - виготовлення за межами будівництва

Підготовка основи:

УВАГА! Поверхні, фільтруючі воду, слід торкретіровать після усунення течі, так як внаслідок фільтрації торкрет може відшаруватися від ремонтованої поверхні.

Поверхня підстави повинна бути очищена від пилу. Неміцно тримаються частинки бетону повинні бути вилучені. Іржава арматура повинна бути очищена. Відповідний метод підготовки підстави є, наприклад, обробка водним струменем під високим тиском з наступною доочищенням металевими щітками.

Перед нанесенням розчину бетонні поверхні повинні бути добре зволожені. Змочування поверхні завжди проводиться безперервно, протягом декількох годин. Зайву воду необхідно видалити перед нанесенням засобу ..

Повністю заіржавілі частини конструкції повинні бути вилучені і замінені новими елементами.

Всі поверхневі дефекти, будь то вибоїни або мікротріщини будуть давати доступ воді, вуглекислому газу, хлоридів в товщу бетонної конструкції. В залежності від товщини вибоїн та глибини тріщин, проникності захисного шару бетону над сталевою арматурою, ці дефекти прискорять корозійні процеси в бетоні. У таких випадках рекомендується використання антикорозійних складів з мігруючими інгібіторами корозії перед нанесенням захисного покриття.

Ефективний результат з антикорозійного захисту бетону дає просочення для антикорозійного захисту бетону з мігруючими інгібіторами корозії «Парад Г-903».

Г-903 перешкоджає корозії арматури в ж / бетонних конструкціях, схильних атмосферної і хлоридної корозії (мости, шляхопроводи), проникає через бетон, адсорбируясь на поверхні арматури, видаляючи іони хлору.

Приготування

Відміряйте відповідну кількість води - 3,25 -4,0 л на 25 кг упаковки.

Якщо потрібно приготувати більше однієї упаковки, відміряйте воду для кожної упаковки окремо. Перемішуйте постійно протягом приблизно 3-5 хвилин до досягнення гладкої консистенції. Масу перемішуйте за допомогою лопатки, закріпленої на низькочастотної дрилі.

Нанесення

Розчин наноситься пошарово на підготовлену і зволожену поверхню за допомогою торкретной установки.

УВАГА! Поверхні, фільтруючі воду, слід торкретіровать після усунення течі, так як внаслідок фільтрації торкрет може відшаруватися від ремонтованої поверхні.

Додаткова обробка поверхні

Поверхня торкретного шару обробляється зміцнюючих засобом грунтовкою Парад Г-82 або прикривається поліетиленовою плівкою, яка захищає поверхню від втрати вологи.

Для водонепроникності і блокування корозії рекомендується скористатися гідрофобізатором Парад Г-88. Нанесення забезпечить поверхні ефективний захист від води, і в той же час підвищує стійкість до морозним явищам і хімічним незамерзаючим засобам.

Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70% на піддонах, укритих термозбіжною плівкою в щільно закритій упаковці.

Фасовка мішки паперові тришарові з поліпропіленовим вкладишем по 25 кг.

Витрата 2,0-2,2 кг/м2 на 1 мм товщини шару

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator