Добавка для торкрет бетона КРДф-2 Добавка для торкрет бетону КРДф-2
 
 ЗАТ Парад представляє унікальний торкрет бетон КРДф-2, який можна використовувати як для мокрого, так і для сухого торкретірованія.Уровень якості таких матеріалів не поступається, а іноді і перевершує європейські технології, так як наші матеріали адаптовані під якість нашого цементу, піску і т . д.

                

Характеристики торкрет-бетону із застосуванням КРДф-2Максимальна крупність заповнювача,  3,0ммМорозостійкість F600

Водонепроникність, не менше W12

Міцність зчеплення з бетоном, МПа, не менше 1,75

Самонапружених, МПа, не менше 1,5

Відмітні особливості

- Для більшої економії КРДф-2 поставляється в концентрованій формі без піску й цементу. Пісок, цемент і вода додаються на місці.

- КРДф-2 є виключно економічним продуктом, найчастіше представляють найбільш дешевий варіант ремонту конструкції.

- КРДф-2 містить у своєму складі крім розширює сульфоалюмінатного модифікатора РСАМ, що забезпечує компенсацію усадочних деформацій, різні по ефективності дії модифікатори, тому їх застосування не вимагає додаткового використання будь-яких інших добавок.

- Нe розтріскується при нанесенні товстими і тонкими шарами

- Відсутність усадки сприяє чистому, з мінімальними втратами застосуванню

- Ресурсозберігаючий матеріал

- Висока початкова міцність

Області застосування:

Нанесений на чистий неушкоджений бетон торкрет бетон КРДф-2 має такий міцністю з'єднання з основою, яка перевищує міцність на відрив самого бетонної основи. Армована структура торкрет бетону робить його ідеальним матеріалом для реставрації мостів, підземних метрополітенів, тунелів та інших об'єктів, що піддаються вібрації під час нанесення.

Внаслідок своєї низької проникності і високої стійкості до проникнення солей торкрет бетон КРДф-2 використовується для герметизації цистерн для води, резервуарів і мостових конструкцій.

Торкрет бетон КРДф-2 пристосований до північних кліматичних умов і може бути використаний в більшості випадків, де відбувається чергування режимів замерзання / відтавання.

Для стабілізації грунту полімерні добавки і армування фіброю дозволяють використовувати торкрет бетон КРДф-2 без будь-яких додаткових коштів у тих місцях, де зазвичай застосовували металеву арматуру і анкери.

Ідеально підходить КРДф-2 для вертикального і стельового ремонту зруйнованих бетонних перекриттів, стель паркінгів, опор, балок, ємностей для зберігання води, плавальних басейнів, бетонних силосних ям, тунелів, елементів мостів та інших бетонних конструкцій.

Без таких бетонів не обійтися при будівництві ТЕЦ, АЕС, взагалі багатьох об'єктів, зводячи які необхідно думати про компенсацію усадкових деформацій при бетонуванні серйозних монолітних і протяжних конструкцій.

Такі властивості бетону потрібні при монолітному будівництві, будівництві доріг і аеродромних покриттів, гідротехнічних споруд, причалів і цілого ряду спеціальних споруд.

Підготовка поверхні

Отримати довговічне захисне покриття можна тільки при належній підготовці бетонної поверхні перед нанесенням захисного складу. Будь поверхню бетону, стара чи нова, має вибоїни, тріщини. Будь-яка поверхня повинна бути ретельно очищена від забруднюючих речовин.

Слабодержащіеся частинки повинні бути вилучені, інакше захисне покриття не буде мати необхідної адгезії до поверхні і з часом відшарується.

Підготовка бетонної поверхні може проводитися різними методами в залежності від доступності техніки і навколишніх умов. Найкращі результати дає підготовка бетонної поверхні водою під високим тиском.

Всі поверхневі дефекти, будь то вибоїни або мікротріщини будуть давати доступ воді, вуглекислому газу, хлоридів в товщу бетонної конструкції. В залежності від товщини вибоїн та глибини тріщин, проникності захисного шару бетону над сталевою арматурою, ці дефекти прискорять корозійні процеси в бетоні. У таких випадках рекомендується використання антикорозійних складів з мігруючими інгібіторами корозії перед нанесенням захисного покриття.

Ефективний результат з антикорозійного захисту бетону дає складу антикорозійний з мігруючими інгібіторами корозії Парад Г-903.

Г-903 перешкоджає корозії арматури в ж / бетонних конструкціях, схильних атмосферної і хлоридної корозії (мости, шляхопроводи), проникає через бетон, адсорбируясь на поверхні арматури, видаляючи іони хлору.

Для ремонту мікротріщин і вибоїн, раковин необхідно використовувати вирівнюючі ремонтні матеріали. Такі матеріали забезпечать рівну поверхню з подальшим отриманням рівномірної і максимальної адгезії захисного покриття до штукатурному складом. Використання штукатурних складів на основі цементу, модифікованих полімерами, ефективно збільшить захисний шар бетону і поліпшить лужну захист. У поєднанні з високоефективним захисним покриттям, така система забезпечить довговічну роботу бетонної конструкції.

Тріщини з розкриттям менше 5 мм зашпаровуються ремонтним матеріалом РС 4. Тріщини із загальним розкриттям понад 3 мм зашпаровуються ремонтним матеріалом РС 3. Закладення проводиться нанесенням ремонтного матеріалу шпателем. Після повного насичення тріщини розчином необхідно провести обмазку всієї зони тріщини

Водна просочення

Ретельно просочіть підставу водою і нанесіть торкрет бетон на вологу, але без води підкладку.

Приготування

Для приготування торкрет бетонів рекомендується застосовувати портландцемент без мінеральних добавок марок 400, 500.

Додавання наповнювачів

У деяких випадках можливе додавання щебеню 5,0-7,5 мм.

Процес змішування

КРДф-2 поставляється у вигляді концентрату сухих порошків і волокон. Концентрат змішується на місці з піском, цементом і водою. Пропорції дивіться нижче. Для змішування повинні використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням.

Додайте воду в ємність для змішування. Частина води використовуйте в кінці для доведення розчину до необхідної консистенції. Введіть КРДф-2, додайте пісок, цемент і ретельно перемішайте до отримання суміші без грудок. Якщо необхідно довести суміш до потрібної консистенції, додайте воду. Відбраковують матеріал з ознаками початку тужавіння. Очищайте обладнання при перерві в замісах більше 45 хв. При нанесенні суворо дотримуйтеся послідовності приготування і застосування.

Витрата КРДф-2 для приготування бетону становить від 11,1 до 15% від маси цементу.

Витрата цементу повинен бути не менше 380-400 кг/м3

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator