Наливной підлога СН-10

Наливной пол СН-10

 

 

 

Суха суміш на основі високоактивного портландцементаі спеціальних добавок для пристрою високоміцного тонкошарового покриття бетонної підлоги.

Наливна підлога з ефектом самовирівнювання. Склад характеризується підвищеною рухливістю, при цьому швидко набирає міцність, не вимагає ретельного шліфування затверділої поверхні.

Рекомендована товщина шару 2-10 мм.

Рекомендації по влаштуванню бетонної підлоги дано тут.

 Технічні характеристики

по СТБ 1307-2002


Марка по морозостійкості не нижче F300

Марка по водонепроникності W12

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб,  2,0 МПа
Міцність розчину на стиск, МПа, не нижче, у віці

1 сут    -20,0

7 сут     -30,0

28 діб     -45,0

Міцність на розтяг при вигині,  не менше 8,0 МПа,

Стираність, не більше 0,21 г/см2,

Відмітні особливості

- По експлуатаційних характеристиках перевершує бетони і полімербетон

- Швидке схоплювання, швидке твердіння, відсутність усадки;

- Висока зносостійкість (не схильні стираності). У порівнянні з керамічною неглазурованої плитки стираність наливних підлог в 6 разів нижче;

- Стійкість до ударної дії;

- Водонепроникність і висока хімічна стійкість;

- Після укладання загладжування не потрібно.

Рекомендоване застосування

 пристрій підлог під нанесення полімерних покриттів з усіх видів матеріалів на об'єктах промислового і цивільного призначення;

- Ремонт бетонних покриттів механічних цехів, особливо там, де використовуються різні хімічні розчини і мастильно-охолоджуючі рідини

Застосовується у всіх житлових приміщеннях і в громадських будівлях для влаштування наливної підлоги, а так само для вирівнювання і коригування бетонних підлог і монолітних цементних стяжок.

Підготовка підстави

Поверхня бетону, цементної стяжки обробити металевою щіткою, обдирного машинкою і т. д. для видалення слабких несучих часток, цементного молочка з поверхні стяжки. Тріщини, раковини, відколи необхідно попередньо закласти ремонтним складом «Парад РС 3». Сміття і пил ретельно змітається жорсткою щіткою і прибираються пилососом.
Підготовлену поверхню необхідно обробити грунтовкою Парад Г-81 Люкс. Неміцні, пористі підстави рекомендується про гарантувати 2-3 рази. Самовирівнюється стяжку СН-10 можна розливати після повного висихання останнього шару грунтовки, але не пізніше ніж через 3-4 години.

Приготування

Суміш готують до застосування додаванням води в співвідношенні 1 кг сухої суміші на 0,17-0,18 л води. Розмішування роблять за допомогою електродрилі протягом 5 хв до отримання однорідної консистенції (розчин жесткопластічной консистенції), витримують 5-10 хв і знову перемішують. За цей час з нього встигають вийти великі бульбашки. Потім розчин знову ретельно промешівают електричної мішалкою. Приготовлений розчин слід використати протягом 15-20 хв. При температурі повітря до 10 ° С для приготування розчину рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 ° С.

УВАГА! Передозування води при замішуванні викликає спінювання і розшарування розчину, що веде до зниження механічної міцності отриманого покриття.

Застосування

Максимальну плинність розчин зберігає протягом 15-17 хв, тому для гарного злиття порцій розчину необхідно забезпечити безперервність процесу. Готовий розчин виливають з ємності таким чином, щоб наступна порція виявлялася поряд з попередньою і щоб товщина шару в самому тонкому місці була не менше 5 мм. Якщо при цьому десь ви отримаєте товщину шару більше 20 мм - нічого страшного, просто при великій кількості таких "провалів" ви збільшуєте витрата суміші. Протягом перших 10 хв після приготування розчин настільки пластичний, що він сам розподіляється по поверхні.

У процесі роботи необхідно контролювати загальний рівень горизонтальності за допомогою встановлених раніше реперів. Рекомендується при роботі використовувати не менше 2-х ємностей. Це прискорює роботу і полегшує стиковку виливають порцій. Час між їх виливанням не повинно перевищувати 15-20 хв.

На великих поверхнях (більше 200-300 м2) доцільне застосування змішувально-нагнітальних агрегатів з безперервною дозованою подачею води типу МОНОЛІТ 1М. Переваги агрегату: наявність попередньої камери змішування; максимальна дальність транспортування розчину по розбірному напірного рукава (входить в комплект поставки) - 350 метрів; виключена можливість твердіння розчину під час подачі по трубопроводу.

Використовувані зарубіжні аналоги для зведення перемичок мають велику масу і габарити, ніж Моноліт-1М, що різко обмежує можливість їх застосування. Агрегат Моноліт-1М має порівняно меншу масу і розбірну конструкцію.

Після нанесення самонівелюються рекомендується пройтися по поверхні «статі» валиком з довгими шипами або хоча б дуже жорсткою і негустий щіткою - це допоможе краще вийти бульбашок повітря, а також буде сприяти кращому вирівнюванню поверхні.

У перші два дні після укладання "підлоги" не повинні пересихати. І тому важливо оберігати їх від прямих сонячних променів і протягів. Було б дуже добре, якби ви на два дні укрили «підлоги» фольгою або поліетиленовою плівкою, в цьому випадку поверхня підлоги буде більше міцна.

Настилати покриття (при необхідності) можна після повного висихання розчину. Час висихання залежить від товщини шару і умов і може коливатися від трьох днів до двох тижнів.

Після заливки підлоги необхідно виключити протяги, місцевий нагрів від гарячих радіаторів та інших опалювальних приладів (водонагрівач Термекс) або яскравих сонячних променів.

Увага! Хоча при затвердінні розчин не створює значних напруг, все-таки при укладанні підлоги в приміщеннях великої площі рекомендується прокласти по периметру приміщення уздовж стін поліпропіленовий шнур або стрічку типу «Вилатерм» на всю товщину шару.

Витрата становить 1,4-1,6 кг/м2 на 1 мм товщини шару.

Догляд за свіжоукладеного підлогою:

Після виконання робіт з нанесення розчину необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям.

Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементосодержащіх матеріалів:

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як розчин схопився і не буде небезпеки змиву розчину з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази на день з витратою води 1-3 л/м2.

У разі використання матеріалу при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 0С всі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом грунтовкою «Парад Г-82 Люкс».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на підставу нового «статі» укласти вологе / мокру мішковину або укрити плівкою.

Інструмент

Дриль з мішалкою (ручна вилевка), змішувально-нагнітальні агрегат (машинна вилевка), щітка з довгим твердим волоссям або каток для отвоздушіванія, репери для нівелювання.

Інструмент миють чистою водою одразу після використання.

Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дня приготування. Зберігати при температурі не нижче 5 о С.

Упаковка: Багатошарові мішки з поліпропіленовим вкладишем 25 кг

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator