Упрочнитель бетона Парад ТОП

Упрочнітель бетону Парад ТОП

Мінеральний упрочнітель для промислових підлог для підвищення зносостійкості бетонних підлог і запобігання пилоутворення.

 Технічні характеристики

по СТБ 1496-2004Міцність на стиск,  не нижче 60МПа,

Міцність на розтяг при вигині,  не менше 7МПа,

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб, не нижче 2,5МПа,

Наявність усадкових деформацій - Відсутні

Адгезія покриття до основи, не менше 2,0 МПа,

Протиковзкі дії - Відсутні

Застосування даного матеріалу є одним з найдешевших і ефективних способів зміцнення.

Відмітні особливості

Бетонні підлоги, виконані за даною технологією, витримують високу транспортну і ударне навантаження, не порошать.

Отримання готового до експлуатації покриття відбувається за один робочий цикл: суха зміцнюючої суміш розсипається на поверхню свіжоукладеного бетону через кілька годин після укладання й розрівнювання (після видалення вільної води з поверхні основи) і втирається за допомогою бетоноотделочной машини.

Зносостійкість подібного підлоги перевершує бетон М350 в 8 разів, тобто досягається міцність у верхньому шарі бетону, рівна марки бетону М800, міцність і ударостійкість - більш ніж у два рази;

Не порошить, витримує вплив бензину, дизельного палива, масел.

Спеціальні властивості

- Підвищення твердості і стійкості до стирання зовнішньої поверхні покриттів з цементним в'яжучим

- Абсолютна адгезія до бетону, однаковий з бетоном коефіцієнт температурного розширення.

- Ефективний і економічний, застосовується в день укладання бетону.

- Зносостійкий і удароміцний.

- Герметичний, не «порошить», не вбирає паливо, масла, байдужий до вологи.

- Не заряджається статичною електрикою,

- Не потребує спеціального догляду, не вицвітає, не боїться ультрафіолету.

- Не слизький (коефіцієнт тертя: 0,73 - для сухої поверхні, не менше 0,53 - для вологої)

Рекомендоване застосування

- Використовується для створення міцного і довговічного поверхневого шару монолітних бетонних підлог на промислових, соціальних, культурних та житлових об'єктах, там, де потрібна довговічний підлогу з високими експлуатаційними характеристиками без спеціальних вимог по догляду: склади, складські території та вантажні проїзди, виробничі цехи, криті стоянки та гаражі, станції техобслуговування, портові причали, навантажувальні причали.

Застосування

Упрочнітель Парад Топ (див. зміцнюючої склад) акуратно розсипають по поверхні стяжки, намагаючись досягти рівномірної товщини шару.

В першу чергу наносять на ділянки поблизу стін, колон, дверних прорізів конструкцій, так як ці ділянки в першу чергу втрачають вологу.

Витрата упрочнителя при першому внесенні - близько 2/3 від загального обсягу.

Після нанесення упрочнителя проводиться перша груба затирка «вертольотом». Затірку необхідно виробляти, як тільки упрочнітель вбере в себе вологу з бетону (це буде видно по потемніння поверхні). Затирка повинна проводитися диском або плаваючими лопатями. Затирати потрібно до повного просякання суміші цементним молочком і повного з'єднання суміші з поверхнею бетону, але в теж час не допускати пересушування поверхні, щоб додатково не змочувати поверхню бетону.

Після завершення першої грубої затирання слід негайно внести залишилася 1/3 частина упрочнителя, щоб він встиг просочитися вологою з цементного молока до випаровування води.

Після того, як суміш просочиться вологою (це буде видно по потемніння поверхні), відразу ж приступайте до другої грубої затірці (так само, як описувалося вище).

За час грубої затирання міцність бетону поступово наростає. У той момент, коли но-га людини залишає слід глибиною близько 1 мм, потрібно приступати до фінішної затірці.

Фінішна затирка здійснюється фінішними лопатями затирочних машин.

Роботи проводити при температурі від 5 до 30 0 С у суху погоду.

Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення. Зберігати в упакованому вигляді в критих складських приміщеннях.

Витрата становить 3-5 кг/м2.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

  Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.
 

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator