Іскробезпечний підлогу РС
1 (ЛИТИЙ) ІБ

Самоущільнюючий, іскробезпечні, безусадочний бетонну підлогу, що містить спеціальний цемент, фракціоновані безіскрові заповнювачі, армуючі волокна і активні добавки. Максимальний розмір заповнювача 3 мм.

Протокол випробувань ДЦ «НДІ ПБ та НС МНС Білорусі» 04-52-3240 П.

 


Технічні характеристики по СТБ 1307-2002Марка по морозостійкості не нижче  F200

Марка по водонепроникності   W10

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб,  не нижче 1,6 МПа,

Міцність розчину на стиск, не нижче М450

Самонапружених, МПа 0,3-1,5

Міцність на розтяг при вигині, МПа, не менше 6

Стираність,  не більше 0,11 г/см2,

Рекомендоване застосування:

- Для влаштування іскробезпечних бетонних підлог у вибухонебезпечних зонах класу В-1, В-1а, В-1б, В-1г, де за умовами експлуатації можливе утворення вибухових сумішей газів і парів з повітрям, що відносяться до категорії IIА.

- На підприємствах нафтопереробної, електронної та електротехнічної промисловості, в лабораторіях з високими вимогами по іскробезпеки, в літакових ангарах. Матеріал розроблено відповідно до сучасною технологією литих самоущільнюються бетонів для влаштування іскробезпечних промислових підлог.

РС 1 (литий) ІБ - Самоущільнюючий безусадочний матеріал. У цьому матеріалі використовуються тільки безіскрові заповнювачі, не утворюючі іскор при падінні і ударах металевих предметів.

Покриття підлоги з литого іскробезпечного бетону витримує середні механічні навантаження, інтенсивне пішохідний рух, рух транспортних засобів та механізмів середньої інтенсивності, пневмотележек на прогумованих колесах. Матеріал має високу стійкість до впливу ПММ, масел, розчинників і лугів. Стійкість підлоги, виконаного із застосуванням РС 1 (литий) ІБ, до абразивного зносу і до ударів порівнянна з аналогічними властивостями монолітного мармуру.

Відмітні особливості

- Нанесення матеріалу відбувається набагато швидше і простіше, ніж при нанесенні на традиційний бетон полімерних шарів, т. к. за один прохід виходить бетонне покриття з кращими з представлених на ринку міцнісними характеристиками і з гарантованою іскробезпеки;

- По експлуатаційних характеристиках перевершує полімербетон;

- Швидке схоплювання, швидке твердіння, відсутність усадки;

- Висока зносостійкість, стійкість до ударної дії;

- Вологостійкість і висока хімічна стійкість;

- Після укладання загладжування не потрібно.

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,13-0,14 л води. При температурі повітря до 10 ° С для приготування розчину рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 ° С.

Приготований таким чином розчин повинен перебувати в стані спокою приблизно 5 хв. За цей час з розчину встигають вийти великі бульбашки. Після чого його знову перемішують. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Примітки

1) Замішування суміші вручну не рекомендується, щоб уникнути введення надмірної кількості води.

2) В залежності від температури навколишнього середовища і відносній вологості кількість води може злегка відрізнятися від вищевказаного. При жаркій і сухій погоді може знадобитися більша кількість води, при холодній і вологій - меншу.

3) Товщина бетонної підлоги до 50 мм допустиме лише після попередньої установки додаткового армування.

Застосування

Розчин наливають на підлогу і розстилають до необхідної товщини за допомогою гладилки. Товщина шару визначається проектним рішенням.

Покладена розчинна суміш вирівнюється рейкою, правилом, терткою.

Через 20-30 хв після укладання розчинової суміші проводиться обробка голчастим валиком - для запобігання появи і видалення з поверхневого шару повітряних бульбашок, а також необхідності вирівнювання поверхневого шару.

Після завершення процесу укладання й розрівнювання розчину, але не раніше ніж через 7-8 годин, роблять обробку поверхні бетону за допомогою затирочної машини.

Груба затирка поверхні бетонної підлоги здійснюється або диском, або лопатями затирочних машин за два проходи. При цьому напрямок руху затирочної машини при другому проході, перпендикулярно напрямку руху при першому проході.

Фінішна затирка здійснюється лопатями затирочних машин.

Пристрій швів в бетонних підлогах здійснюється відповідно до проекту.

Рекомендації

У тих випадках, коли до твердості і зносостійкості поверхні підлоги пред'являються підвищені вимоги, на поверхню свіжоукладеного бетону укладається спеціальний зміцнюючої матеріал (наприклад, «Парад ТОП»), що створює надійний зносостійкий сірий (або кольоровий) шар товщиною кілька міліметрів.

Роботи з нанесення розчинної суміші проводять при температурі від +5 до +25 ° С у суху погоду. Більш низька температура і висока вологість уповільнює тужавіння.

Догляд за свіжоукладеного підлогою

Після виконання робіт з нанесення розчину необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним покриттям. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементосодержащіх матеріалів.

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як розчин схопився і не буде небезпеки змиву розчину з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази на день з витратою води 1-3 л/м2.

У разі використання матеріалу при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 ° С всі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом грунтовкою «Парад Г-82».

У разі неможливості зволоження поверхні водою рекомендується на відремонтовану поверхню укласти вологе / мокру мішковину або укрити плівкою.

Витрата: 20-22 кг/м2 на 1 см товщини шару;

Термін зберігання - 6 місяців з дня приготування. Зберігати при температурі не нижче 5 оС.

 

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг

Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator