Бетонна підлога РС1 (литий)
Самоущільнюючий, НЕПИЛЯЩІЙ, безусадочний бетонну підлогу, що містить спеціальний цемент, фракціоновані заповнювачі, армуючі волокна і активні добавки.

 

Розмір заповнювача 3 мм., 5 мм, 10 мм. Кольору по каталогу.

За експлуатаційними характеристиками РС 1 (литий) перевершує бетони і полімербетон, так як забезпечує:

- Швидке схоплювання, швидке твердіння, відсутність усадки;

- Високу зносостійкість (не схильні стираності);

- Стійкість до ударної дії;

- Вологостійкість і висока хімічна стійкість;

- Після укладання загладжування не потрібно.

 Рекомендації по влаштуванню литого бетонної підлоги дано тут.

Технічні характеристики


Марка по морозостійкості не нижче F200

Марка по водонепроникності W10


Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб, МПа, не нижче 1,6


Міцність розчину на стиск, не нижче М450


Самонапружених, МПа 0,3-1,5


Міцність на розтяг при вигині, МПа, не менше 6


Стираність, г/см2, не більше 0,11


Технологія «литих бетонних підлог» робить можливим виконати роботи по влаштуванню бетонної підлоги на великих площах в одну заливку, що скорочує наявність робочих швів, або повністю виключає їх наявність. Суміш в процесі укладання самоуплотняется і видавлює з себе залучений повітря.

Рекомендоване застосування

- Пристрій підлог на об'єктах промислового і цивільного призначення;

- Пристрій фундаментів під обладнання;

- Ремонт бетонних (див. також ремонт бетону) покриттів механічних цехів, особливо там, де використовуються різні хімічні розчини і мастильно-охолоджуючі рідини.

Підготовка підстави

Укладання підлоги проводиться як по утрамбованому піщано-щебеневій основі, так і за існуючим Цементобетонні основи. Армування в бетонних підлогах здійснюється відповідно до проекту в залежності від передбачуваної несучої навантаження.

Перед застосуванням суміші ретельно просочити підставу водою до насичення. Видалити надлишки води, якщо вони є, стисненим повітрям або ганчір'ям. У разі неможливості насичення водою, рекомендується використовувати грунтовку «Г-81Люкс».

Приготування

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,13-0,14 л води. Приготований таким чином розчин повинен перебувати в стані спокою приблизно 5 хв, після чого його знову перемішують. При температурі повітря до 10 ° С для приготування розчину рекомендується застосовувати воду, нагріту до температури 35-40 ° С.

У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Примітки

1 Замішування суміші вручну не рекомендується, щоб уникнути введення надмірної кількості води.

2 Залежно від температури навколишнього середовища і відносній вологості кількість води може злегка відрізнятися від вищевказаного. При жаркій і сухій погоді може знадобитися більша кількість води, при холодній і вологій - меншу.

3 При виконанні робіт на великих площах повинна використовуватися армуюча сітка. Сітка повинна бути добре прикріплена до основи за допомогою забиваних механічним шляхом дюбелів.

Оброблені розчином поверхні протягом трьох діб зволожувати водою.

У разі використання матеріалів при температурі повітря (поверхні основи) вище 25 С усі поверхні, відкриті для повітря, повинні бути оброблені плівкотвірних складом грунтовкою «Парад Г-82 Люкс».

Витрата 20-22кг/м2 на 1 см товщини шару


            Термін зберігання 6 місяців з дня приготування. Зберігати при температурі не нижче 5 о С.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

УВАГА! При роботі за температури повітря і (або) поверхні підстави нижче 0 ˚ С слід використовувати склад «Парад РС 1 (литий) Зимовий, в цьому випадку кількість води замішування повинна бути зменшена на 15-20%. Забороняється наносити розчин на поверхню, покриту інеєм або льодом.

 

Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

 

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator