Суміш бетонна суха на безусадочном цементі для пристрою теплої бетонних підлог. Високоміцна безусадкова, самоуплотняющейся суміш.

Тепла підлога РС 5

 Містить спеціальний цемент, заповнювачі і добавки, що підвищують технологічність і будівельно-технічні характеристики: швидке схоплювання, швидке твердіння, відсутність усадки, висока міцність.

Технічні характеристики по СТБ 1307-2003


Марка по морозостійкості не нижче F200

Марка по водонепроникності W10

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб,  не нижче 1,6
МПа,
Міцність розчину на стиск, не нижче М250

Самонапружених,  0,3-1,5
МПа
Міцність на розтяг при вигині,  не менше 6
МПа,

Відмінні властивості теплої підлоги:

- Спеціальні фракціоновані заповнювачі покращують зоотехнічні умови утримання тварин

- Мають протиковзку поверхню

Область застосування:

- Об'єкти сільськогосподарського призначення (птахоферми, інкубатори, корівники, свинарники і т. п.). Термін експлуатації підлог - до 20 років.

Підготовка основи:

Перед застосуванням суміші ретельно очистити підставу, знепилити і просочити водою до насичення. Видалити надлишки води, якщо вони є, стисненим повітрям або ганчір'ям. У разі неможливості насичення водою, рекомендується використовувати грунтовку Г-81Люкс.

Приготування:

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг суміші орієнтовно 0,12-0,14 л води. Приготований таким чином розчин повинен перебувати в стані спокою приблизно 5 хв, після чого його знову перемішують.

Готується стільки розчину, скільки необхідно для роботи протягом 1,5 ч. У процесі роботи перемішування розчину періодично повторюють.

Застосування:

До укладання розчинової суміші на підготовлену поверхню підстави з інтервалом 1,5-2 год наносять грунтовку-праймер «Парад Г-86». Перший шар грунтовки необхідно ретельно втирати в підставу. Товщина кожного шару не менше 1 мм.

Не більше ніж через 10-15 хв на оброблену грунтовкою-праймером поверхню наносять розчинну суміш РС 5.

Розчин наливають на підлогу і розстилають до необхідної товщини за допомогою гладилки. Подальше видалення повітря проводять голчастим валиком. Товщина шару визначається шляхом проектного рішення. Для забезпечення необхідної міцності і щільності розчину, його адгезії до основи укладання розчинової суміші слід здійснювати з трамбуванням дерев'яною трамбівкою до виступу на поверхні цементного тесту.

Після того, як завершений процес укладання, ущільнення і розрівнювання суміші, необхідно зробити технологічна перерва: розчин повинен набрати певну міцність. Залежно від вологості і температури навколишнього середовища ця перерва складає, як правило, від 2 до 7 годин. Пристрій швів в підлогах здійснюється відповідно до проекту.

Роботи з нанесення розчинної суміші проводять при температурі від 5 до 30 С в суху погоду. Більш низька температура і висока вологість уповільнює тужавіння.

Догляд

Після закінчення укладання розчинової суміші і схоплювання розчину (поверхня підстави стає глянсовою, блиск зникає) нове покриття протягом 3 діб два-три рази на день поливати водою.

Витрата 20-22 кг/м2 на 1 см товщини шару.

Гарантійний термін 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в сухих приміщеннях в щільно закритій упаковці.

Упаковка Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 25 кг.

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator