Розширювальна добавка для
бетону РСАМ

 

Введення розширює добавки в процесі приготування бетонної суміші регулює енергію розширення в'яжучого, що дозволяє отримувати бетони для збірного та монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують з різною енергією самонапруження, забезпечуючи високу якість виробів.


Застосування

- Для отримання безусадного цементу по СТБ 942-93, напружуваного цементу марки НЦ-1 або НЦ-2 по СТБ1335-2002, а також при приготуванні бетонів і розчинів з компенсованою усадкою;

- Для підвищення міцності теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів.

Фізико-хімічні показники.

Зовнішній вигляд: сипучий порошок кольору від світло-бежевого до світло-коричневого. На вимогу замовника можливе постачання РСАМ у вигляді гранул завдовжки до 25 мм.

Щільність 2750 - 3000 кг/м3

Вологість не більше 0,1%

Тонкість помелу: питома поверхня 320 - 550 м2/кг

 

Застосування РСАМ при виробництві теплоізоляційних автоклавних ніздрюватих бетонів

При введенні до складу ячеістобетонних суміші від 1 до 5% РСАМ (від маси сухих компонентів) спостерігається значне збільшення міцності.

Найбільша міцність для пористого бетону марки за щільністю D400 і D500 досягається при введенні в сировинну суміш 5% модифікатора.

Для ніздрюватого бетону марки за щільністю D200 і D300 вже при введенні 3% РСАМ спостерігається значне збільшення міцності.

Збільшення міцності ніздрюватого бетону в присутності модифікатора РСАМ в порівнянні з комірчастим бетоном без модифікатора складає: в 1,9 рази для бетону з об'ємною масою 400-500 кг/м3 в 1,5-1,6 рази для бетонів з об'ємною масою 200-300 кг/м3.

Це означає, що використання модифікатора РСАМ дозволяє отримати міцність ніздрюватого бетону з щільністю 200-300 кг/м3 на рівні міцності бездобавочного бетону з щільністю 500 кг/м3.

Розроблені склади ніздрюватого бетону з добавкою РСАМ можуть бути рекомендовані для виготовлення несучих і огороджувальних конструкцій, а також для конструкцій теплоізоляційного призначення. Ніздрюватий бетон на сьогоднішній день особливо затребуваний, оскільки він є практично єдиним будівельним матеріалом, що дозволяє виготовляти одношарову стіну, що не вимагає додаткового утеплення (див. дод. Система утеплення).

 

Застосування РСАМ в складі розчину або бетону на основі

портландцементу

Основний ефект при виробництві бетонів із застосуванням модифікатора РСАМ полягає в забезпеченні високої міцності при компенсації усадки.

При цьому досягаються такі додаткові ефекти:

- Збільшення водонепроникності бетонів;

- Підвищення корозійної стійкості та довговічності бетонів;

- Розширення і самонапружених бетонів,

- Пластифицирующее, стабілізуючий і водоутримуюча дію на бетонні суміші;

- Поліпшення перекачіваемость і стабільність консистенції бетонних сумішей у часі.

При одному і тому ж витраті терпкого введення модифікатора РСАМ до складу бетону значно збільшує міцність як при стиску, так і при вигині, а також підвищує морозостійкість та водонепроникність і, найголовніше, знімає проблему виникнення тріщин.

Регулюючи енергію розширення в'яжучого, модифікатор РСАМ дозволяє отримувати бетони для збірного та монолітного будівництва як з компенсованою усадкою, так і напружують цементи з різною енергією самонапруження, забезпечуючи високу якість виробів.

Напружуючі цементи характеризується розширенням при твердінні, що надає виготовленим на його основі збірним і монолітним залізобетонним конструкціям попереднє об'ємне самонапружених, в результаті чого ці конструкції, названі самонапружених, набувають повну водонепроникність, високу міцність, що набирає в короткі терміни, корозійну стійкість.

Застосування самонапружених конструкцій в будівництві дозволить отримати значну економію металу. Аналіз вітчизняного та зарубіжного досвіду використання напружуваного цементу показує, що застосування 1 т такого цементу дозволяє отримати економію арматурної сталі від 60 до 90 кг.

Вивчення процесу гідратації цементів на розширюють добавках і бетонів на їх основі показало, що швидкість утворення продуктів гідратації, що викликають розширення в системі та зростання міцності, багато в чому залежить від кількості розширює добавки модифікатора РСАМ.

Значить, властивості бетону можна регулювати шляхом зміни кількості останнього.

Дослідження, проведені в УП «Інститут БЕЛНІЇС» показали, що з використанням модифікатора РСАМ можна отримувати бетони з прогнозованими властивостями. Ці властивості бетонів були успішно використані при зведенні ряду споруд в Мінську.

При влаштуванні бетонних покриттів в конструкціях великої протяжності в більшості випадків необхідно виконувати деформаційні температурно-усадочні шви. У той же час наявність швів знижує такі експлуатаційні якості покриттів, як рівність, в спортивних спорудах і водонепроникність і довговічність - в покриттях підлог.

Використання в таких бетонах модифікатора РСАМ дозволить отримати бетони з прогнозованими властивостями для конструкцій великої протяжності.

Зокрема, при зведенні залізобетонної плити спортивного центру Мінськ-Арена перед проектувальниками і будівельниками виникла проблема забезпечення її тріщиностійкості, тому було прийнято рішення використовувати бетон з модифікатором РСАМ.

Покриття підлог промислових будівель, спортивних та інших споруд, що представляють собою відносно тонкий шар, виконуються або по бетонній основі на грунті, або по залізобетонному перекриттю.

Крім спеціальних вимог по стійкості до зношування, ударних і агресивним впливам, беспильность і т. п. до бетонних підлогах пред'являються вимоги по тріщиностійкості і водонепроникності.

 Витрата: для отримання безусадочного або напружуваного цементу марки не нижче НЦ-1, бетонів і розчинів з компенсованою усадкою зміст модифікатора РСАМ слід приймати від 10 до 15 відсотків від загальної маси цементу і модифікатора РСАМ.

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator