Розширюючі добавки для
бетону КРД

 

 

Для забезпечення компенсації усадкових деформацій, підвищення міцності, водонепроникності, морозостійкості, адгезії бетонів і розчинів, а також регулювання легкоукладальності і строків тужавлення бетонних та розчинних сумішей.

 

                Добавки серії КРД (комплексні розширюють добавки) являють собою порошкоподібний продукт на органоминеральной основі, що містить в своєму складі як обов'язковий компонент розширює сульфоалюмінатний модифікатор РСАМ, і в залежності від необхідних властивостей глиноземистий цемент, фібронаполнітель (поліпропіленові волокна) різні по ефективності дії хімічні модифікатори.

Добавки вільні від хлору (зміст хлор-іонів не перевищує 0,1%), не є корозійно активним компонентом бетону і можуть застосовуватися при виготовленні всіх видів бетонних і з / бетонних виробів і конструкцій, будівельних розчинів.

Виконання бетонних робіт з добавками серії КРД повинно здійснюватися при температурі вище плюс 5 ° С.

Типи випускаються добавок в бетон

-КРД-1, КРФ-1; КРД-2, КРДф -2, КРД-4 - в бетони і розчини для забезпечення компенсованій усадки, в тому числі при виконанні бетонних робіт методом торкретування. Витрата добавок в бетонні і розчинні суміші складає 11,1% від маси цементу.

- КРДф-3, КРДф-5 - в бетони та розчини, застосовувані для виконання різних видів ремонтних робіт, бетонування підлог, виконання підливок під обладнання і т. д. Витрата добавок в бетонні і розчинні суміші становить від 11,1% до 15% від маси цементу.

             Особливості застосування

Для отримання бетонів і розчинів з компенсованою усадкою при застосуванні добавок серії КРД повинні дотримуватися такі вимоги:

- Витрата цементу в важкому бетоні слід приймати не менше 370 кг/м3, водо-цементне відношення не більше 0,42.

- В дрібнозернистих бетонах і розчинах витрата цементу слід приймати не менше 500 кг/м3, водо-цементне відношення не більше 0,4.

- Самонапружених важкого бетону має бути не менше 0,5 МПа;

- Самонапружених дрібнозернистого бетону або розчину має бути не менше 1,0 МПа;

- Після здійснення бетонування повинен бути забезпечений вологісний догляд за конструкцією. Загальна тривалість вологісного догляду - 7 діб з моменту бетонування.

              Результати застосування:

 - Рання міцність бетонних виробів з добавками збільшується до 70%, в порівнянні з Бездобавочний бетоном;

- Кінцева міцність бетону збільшується на 15-40%;

- Скорочується витрата споживання цементу в цілому на 10-20%;

- Знижуються трудовитрати по укладанню бетонної суміші на 50%;

- Продляется термін довговічності устаткування на 20-40%;

- Режими теплової обробки скорочуються на 20-60%, аж до повного її виключення в літній період;

- Збільшується морозостійкість і водонепроникність виробів на 1 - 2 марки.

 Приготування бетонів і розчинів

Для приготування розчинних і бетонних сумішей повинні використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Допускається перемішування за допомогою низькообертовим дрилі зі спіральною насадкою.

Загальні вказівки по застосуванню розширюють добавок КРД і КРДт, умови приготування бетонів і будівельних розчинів з добавкаміі відповідно до «Рекомендаціями по застосуванню розширюють органомінеральних добавок у бетонах і будівельних розчинах, розроблених РУП« Інститут БЕЛНІЇС ».

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator