Розширюючі добавки
з протівоморознимеффектом КРДт


Для забезпечення компенсації усадкових деформацій, підвищення міцності, водонепроникності, морозостійкості, адгезії бетонів і розчинів при виконанні будівельних робіт в холодний період часу.

Призначення

Для проведення бетонних робіт у холодний період часу при температурі не нижче мінус 5 ° С.

Типи випускаються добавок

КРДф-1т - в бетони і розчини для забезпечення компенсованій усадки, в тому числі при виконанні бетонних робіт методом торкретування;

КРДф-2т - в бетони та розчини, застосовувані для виконання різних видів ремонтних робіт, бетонування підлог, виконання підливок під обладнання і т. д.

 Результат застосування:

- Рання міцність бетонних виробів з добавками збільшується до 70%, в порівнянні з Бездобавочний бетоном;

- Кінцева міцність бетону збільшується на 15-40%;

- Скорочується витрата споживання цементу в цілому на 10-20%;

- Знижуються трудовитрати по укладанню бетонної суміші на 50%;

- Продляется термін довговічності устаткування на 20-40%;

- Збільшується морозостійкість і водонепроникність виробів на 1 - 2 марки.

  Вказівки щодо застосування:

При виконанні бетонування в холодний період часу поверхні, на які наносяться бетонні суміші з добавкою КРДт, повинні бути очищені від криги, відігріті і покритті грунтовкою праймером «Парад Г-86».

Для отримання бетонів і розчинів з компенсованою усадкою при застосуванні добавок серії КРДт повинні дотримуватися такі вимоги:

- Для приготування бетонів і розчинів слід застосовувати портландцемент без мінеральних добавок марок 400, 500 або ЦЕМI класу міцності не нижче 32,5 або портландцемент з добавкою піску марки ПЦП500;

- В якості дрібного заповнювача слід застосовувати природний пісок, пісок з відсівів подрібнення гірських порід. У деяких випадках можливе додавання щебеню 5,0-7,5 мм.;

- Витрата цементу в важкому бетоні слід приймати не менше 370 кг/м3, водо-цементне відношення не більше 0,42.

- В дрібнозернистих бетонах і розчинах витрата цементу слід приймати не менше 500 кг/м3, водо-цементне відношення не більше 0,4.

- Самонапружених важкого бетону має бути не менше 0,5 МПа;

- Самонапружених дрібнозернистого бетону або розчину має бути не менше 1,0 МПа.

Догляд

Після здійснення бетонування повинен бути забезпечений вологісний догляд за поверхнею. Загальна тривалість вологісного догляду не менше 7 діб з моменту бетонування.

Витрата

Витрата добавок в бетонні і розчинні суміші становить:

- 15,6% від маси цементу при застосуванні добавки КРДф-1т;

- 16,1% від маси цементу при застосуванні добавок КРДф-2т.

Гарантійний термін зберігання 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в упаковці виробника в критих, сухих приміщеннях з вологістю повітря не більше 75%, при температурі не нижче 50С.

 
 Загальні вказівки по застосуванню розширюють добавок КРД і КРДт, умови приготування бетонів і будівельних розчинів з добавкаміі відповідно до «Рекомендаціями по застосуванню розширюють органомінеральних добавок у бетонах і будівельних розчинах, розроблених РУП« Інститут БЕЛНІЇС ».

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator