Комплексна добавка для бетону Ерсаммікс.

Нова перспективна розробка білоруських вчених.

Високоефективна добавка для одержання водонепроникних бетонів і розчинів з компенсованою усадкою без додаткової гідроізоляції.

           

Основний ефект при виробництві бетонів із застосуванням добавки «Ерсаммікс» полягає в забезпеченні високої водонепроникності при компенсації усадки.

Але при цьому досягаються такі додаткові ефекти:

- Збільшення міцності бетонів;

- Підвищення корозійної стійкості та довговічності бетонів;

- Розширення і самонапружених бетонів,

- Поліпшення перекачіваемость і стабільність консистенції бетонних сумішей у часі.

Застосування таких бетонів дозволяє в більшості випадків відмовитися від «вторинної» захисту конструкцій від корозії (обмазувальної, обклеювальної та інших видів ізоляції) і забезпечити високу надійність конструкцій в залежності від умов експлуатації.

 Рекомендоване застосування:

Введення комплексної добавки в процесі приготування бетонної суміші регулює енергію розширення в'яжучого, що дозволяє отримувати бетони і розчини для збірного та монолітного будівництва не тільки підвищеної водонепроникності, але і безусадочние (з компенсованою усадкою).

Бетонні і залізобетонні конструкції, виготовлені за звичайною технологією, але із застосуванням добавки «Ерсаммікс», можуть використовуватися без будь-якої додаткової гідроізоляції при будівництві підземних споруд, басейнів, резервуарів для зберігання питної води, тунелів метро, ​​а також при ремонті і реконструкції сирих і затоплюваних приміщень.

Здатність добавки «Ерсаммікс» зменшувати трещинообразование до мінімуму дозволяє скоротити число температурних швів в будівництві, що робить цю добавку ідеально придатною для застосування плит покриттів, підлог, дахів і паркувальних майданчиків.

Використання добавки «Ерсаммікс» в конструкціях для зберігання води, де витік води є проблемою, призводить до зменшення числа тріщин.

Компенсацію усадки бетонів з добавкою «Ерсаммікс» вигідно використовувати для архітектурних виробів заводського виготовлення і бетону, що укладається пневматичним Бетоноукладач.

Хімічне попереднє напруження використовується при виробництві напірних труб, резервуарів для води і облицювань тунелів.

 Властивості бетонів та розчинів із застосуванням добавки Ерсаммікс »

- Підвищена водонепроникність (витримують тиск води до 10 атм. Та більше);

- Бетони і розчини набувають властивість «самозапечативанія» наскрізних тріщин та незначних дефектів, тобто, якщо в результаті механічних впливів в бетоні з'являться наскрізні тріщини шириною до 0,5 мм і через них буде просочуватися вода, то через 5-10 днів ці тріщини надійно "заростуть" і протікання води самоліквідуються.

Добавка «Ерсаммікс» відноситься до групи негорючих матеріалів згідно з ГОСТ 12.1.044-89.

Застосування таких бетонів дозволяє в більшості випадків відмовитися від «вторинної» захисту конструкцій від корозії (обмазувальної, обклеювальної та інших видів ізоляції) і забезпечити високу надійність конструкцій в залежності від умов експлуатації.

Застосування: добавку вводять у вигляді порошку в процесі дозування сухих компонентів (цементу, наповнювачів, заповнювачів).

Упаковка мішки паперові багатошарові з поліпропіленовим вкладишем по 24 кг.

Гарантійний термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення. Зберігати в критих сухих приміщеннях. У процесі зберігання повинно бути забезпечено збереження і герметичність упаковки.

 Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator