Гідрофобізатор для бетону Г-88

 

 

 

Надає водовідштовхувальні властивості матеріалами, без погіршення їх зовнішнього вигляду, газо-і паропроникності. Підвищує довговічність будівель. Запобігає появі висолів.

Пожежо-і вибухобезпечна рідина.

Гідрофобізатор Г-88 рекомендований Депортаментом Белавтодор Міністерства транспорту і комунікацій РБ для виконання робіт з вторинної захист від корозії бетону конструкцій мостових споруд (ДМД 02191.2.018-2008).

Технічні рекомендації з нанесення Г-88


Технічні характеристики по СТБ 1416-2003

 

Показник ефективності, що характеризується зниженням водопоглинання бетону (СВ), не менше 3,0

Показник ефективності, що характеризується збільшенням марки бетону за морозостійкістю (УМ), не менше 1,5

Час повного висихання покриття до ступеня 3,  не більше 4 год,

Масова частка діючої речовини, 3-15 %
Умовна в'язкість по віскозиметрі ВЗ-246 при температурі (20 ± 0,5) ° С, не більше 13

Області застосування

1 Цементний камінь і бетон

Для поверхневої гідрофобізації Нізкопорістая бетонів застосовується 5% розчин Г-88, для пористого бетону необхідно 10% розчин гідрофобізатора. Гідрофобізація проводиться двократним нанесенням матеріалу будь-яким доступним способом. Глибина гідрофобізації до 103 мм.

Кращим способом надійної обробки є просочення під тиском або попереднє вакуумування. Ці способи дозволяють гідрофобізувати виріб по всьому об'єму. Гідрофобізація в 1,8 разів знижує водопоглинання бетону, збільшує сольову стійкість і практично виключає появу висолів.

2 Силікатна цегла ціна

Цей будівельний матеріал володіє високою теплопровідністю і низькою морозостійкістю. Водопоглинання до 35%. Двічі оброблений гідрофобізатором Г-88 цегла має водопоглинення більш ніж в 10 разів менше ніж необроблений. Об'ємно просочений практично повністю виключає водопоглинання.

3 Цемент, крейда, водно-дисперсійні фарби

Цемент, крейда, водно-дисперсійні фарби, нанесені на оброблену гідрофобізатором поверхню силікатної цегли, не тільки значно знижує (у 7-10 разів) їх водопоглинання, але і перешкоджає просочуванню води при дождевании поверхні.

4 Оштукатурена поверхню

Подвійна обробка оштукатуреній поверхні гідрофобізатором Г-88 знижує водопоглинання приблизно в 9-10 разів і оберігає її від руйнування.

5 Пористі вапняні плити

Гідрофобізація плит методом занурення більш ніж в 12 разів знижує водопоглинання плит.

6 Будівельний крейда

Як показали експерименти, вода не вбирається і не фільтрується через шар гідрофобізовані крейди товщиною 3-4 мм до тих, поки гідростатичний тиск не досягає певного значення, що залежить від ступеня гідрофобності, об'ємної маси і ступеня ущільнення.

7 Глиняна цегла

Обробка поверхні цього матеріалу істотного ефекту гідрофобізації не дає (1-2%).

8 Гіпсові вироби

Зразки гіпсових пластин, не оброблених гідрофобізатори, при повному зануренні на 1 год поглинули 20% води, а двічі оброблені Г-88 за той же час поглинули тільки 1,3% води /

ВІДМІННІ РИСИ

Хімічна взаємодія гідрофобізатора з поверхнею бетону забезпечує не тільки інтенсивне видалення вологи з підстави, але і модифікує поверхню, тобто робить її стійкою до атмосферної дії (карбонізація, гідратація і т. д.) і істотно збільшує адгезію вторинного покриття (наприклад, фарби водно-дисперсійної Парадній або фарби Парад П) до поверхні основи.

Обробка гідрофобізатором Г-88 практично повністю виключає появу «висолів».

Збільшення морозостійкості бетону, обробленого грунтовкою Г-88, у віці 3 діб до марки F400 (від початкової F200), у віці 28 діб до F500 (від початкової F200).

Негорюча рідина.

ЗАСТОСУВАННЯ:

- Для антикорозійного захисту бетону конструкцій будівель і споруд, покриттів автомобільних доріг і відкритих поверхонь конструкцій мостових споруд від дії агресивних факторів зовнішнього середовища і протиожеледних хімічних реагентів.

- Для гідрофобізації поверхні всіх видів будівельних матеріалів, компонентами яких є сполуки кальцію.

- Для гідрофобізації зовнішньої і внутрішньої частин будь-яких будівель: (приміщень підвищеної вологості, санвузлів, запобігання висолів, гідрофобізація покрівлі, фундаментів, стін і т. д.)

- В якості ефективного грунту під фасадні акрилові (водно-дисперсійні) і фарби на органічній основі

- В якості грунту, що забезпечує прискорену просушку стін, стель і т. д.

Термін служби гідрофобного шару, при дотриманні інструкції по застосуванню і умов експлуатації виробу, може коливатися від 3 до 15 лет.Подготовка підстави

Основа перед нанесенням гідрофобізатора відремонтувати і очистити від пилу і забруднень. Очищення проводиться вручну за допомогою сталевих щіток, шпателів або водоструминним апаратом.

Застосування

Роботи проводити при температурі від 5 до 30 ° С у суху погоду.

Оброблювану поверхню зволожити. Гідрофобізатор перед застосуванням збовтати.

Г-88 наносять розпилювачем або пензлем. Зазвичай використовують розпилювач з низьким тиском (близько 0,2-0,4 бар). Гідрофобізатор наносять за один або більше проходів, по вологому шару, звертаючи увагу на те, щоб рідина була нанесена по підставі рівномірно. Наступний шар можна наносити, коли рідина вбереться і поверхня більше не буде блищати (обробка «вологе по вологому»). Стандартне використання припускає нанесення двох шарів з перервою не менше 24 годин.

Для невеликих поверхонь можна застосовувати валик або пензель.

Наносити в кількості необхідній для просочення всієї поверхні.

На вертикальні поверхні наносити знизу вверх.

На новий бетон наносити відразу після його твердіння.

На горизонтальні поверхні наносити до стану дзеркального блиску вологій поверхні, уникаючи утворення калюж.

У проблемних зонах, де можливе протікання води і підвищена вологість необхідно нанести додаткові шари.

Нанесення декоративних та інших покриттів (фарбу, шпалери, плитку і т. п.) на поверхні, оброблені гідрофобізатори Г-88, слід проводити не раніше ніж через добу після обробки.

Тест для оцінки необхідності нанесення додаткових шарів:

Після нанесення другого шару покласти на оброблену поверхню шматки сухої губки або пористої гуми і залишити на 24 години.

Якщо після закінчення цього часу губка залишиться сухою, роботу можна вважати завершеною. Якщо ж губка буде мокрою (під вагою вологи буде відвалюватися з вертикальних поверхонь), повторити обробку стільки разів, скільки потрібно, поки губка не буде залишатися сухою.

Не слід наносити зайві шари, оскільки вони не будуть вбиратися. Надлишки рідини необхідно видалити або змити водою.

 Гарантійний термін 6 міс від дати виготовлення. Зберігати в сухих приміщеннях в щільно закритій упаковці.

 Витрата 0,2-0,3 кг/м2

Упаковка Пластмасові каністри по 5 кг, 30 кг

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator