Вогнебіозахисні композиція ОК-ГФ

 

 

 

Високоефективний склад для вогнезахисту та біозахисту деревини. Забезпечує одержання деревних матеріалів 1 (вогнестійкими деревина підгрупа 1Б) або 2 (важкозаймисті деревина) груп вогнезахисту.

Композиція ОК-ГФ розроблена за участю Установи "Науково дослідний інститут пожежної безпеки і проблем надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь».

Композиція ОК-ГФ забезпечує одержання деревних матеріалів 1 (вогнестійкими деревина підгрупа 1Б) або 2 (важкозаймисті деревина) груп вогнезахисту в залежності від витрати з покращеними фізико-механічними властивостями, стійких до дереворазрушающих мікроорганізмів та грибів Cerebella caniophora, Cerebella puteаna та ін

Така трудногрючая деревина підгрупи 1Б нездатна запалати і самостійно горіти в умовах розвивається пожежі. Процес розвитку пожежі починається через 15 хвилин після утворення вогнища і переходить у фазу розвивається пожежі після закінчення 30 хвилин. Таким чином. трудногорюча деревина підгрупи IБ повинна пручатися займанню протягом 15 - 30 хвилин від початку горіння до його перетворення в розвинувся пожежа.

Вогнебіозахисні композицію ОК-ГФ випускають 2 варіантів виконання:

ОК-ГФ атмосфероустойчивая - для внутрішньої і зовнішньої вогнезахисної обробки. Невимиваемие вогнезахисні засоби дозволяють використовувати важкогорючих деревину при вогнезахисту зовнішніх частин будівель, споруд і будівельних конструкцій (I-VIII класи умов служби деревини за ГОСТ 20022.2) без додаткового захисту оброблених поверхонь.

ОК-ГФ - для обробки деревини усередині приміщень. Для додання невимиваемие властивостей при зовнішній вогнезахисній обробці потрібен захист лаком типу ХВ-76 з витратою 0,09 кг/м2 поверхні.

Рекомендоване застосування

- Для забезпечення вогнебіозахисту паль, стовпів, парканів, воріт, підлог, дверей, вікон, крокв, риштувань покрівлі, кроквяних систем, зрубів, каркасів обшивних будинків, деталей тваринницьких будівель, верхніх настилів відкритих споруджень, елементів будівель і споруд.

- Для забезпечення вогнезахисту оздоблювальних матеріалів, використовуваних для настилу підлог у вестибюлях і ліфтових холах, облицювання стін, перегородок і стель, а так само для виготовлення сцени й підлоги в культурно-видовищних закладах з числом місць до 1500, для обробки приміщень підприємств роздрібної торгівлі, спортивних споруд, будівель V ступеня вогнестійкості дитячих дошкільних закладів, шкіл, клубів, піонерських таборів, лікувальних установ.

Технічні характеристики

ТУ РБ 28614941.003-96


Зовнішній вигляд композиції


Прозора рідина без сторонніх домішок.

Зовнішній вигляд обробленої деревини


Від світло-жовтого до янтарно-коричневого кольору. Текстура деревини не повинна порушуватися

Щільність, 1250 ± 100 кг/м3

Кислотність середовища композиції 2,5 ± 0,5рН


Міцність просоченої деревини (у порівнянні з непросочені)


Допускається зниження показників міцності не більше ніж на 20%

Ефективність по відношенню до цвілевих і забарвлює грибам


Ефективне

Ефективність по відношенню до стандартного штаму гриба Coniophora puteana (порогове поглинання,% до маси деревини, не більше) - 10

Корозійна агресивність (швидкість корозії, г/м2 сут) не більше 4

 Властивості

- Не викликає корозію металів.

- Висока ефективність захисту при помірній витраті.

- Не змінює зовнішнього вигляду виробів, зберігає і підкреслює природну текстуру дерев'яних поверхонь.

- Термін збереження вогнезахисної ефективності композиції і міцності вогнезахищеної деревини не менше 5 років

- Екологічно безпечна, тому що створена на основі неорганічних матеріалів і не виділяють шкідливих речовин.

Підготовка поверхні

Не допускається наносити ОК-ГФ на раніше лаковану або забарвлену фарбою поверхню дерев'яної конструкції. Необхідно попередньо ошкуріть і очистити від старого лаку або фарби поверхню конструкції.

ОК-ГФ наносять на дерев'яні конструкції, що мають вологість не більше 25%.

Нанесення

Роботи проводити при температурі від 5 до 40 ° С у суху погоду. Нанесення композиції здійснюється пензлем, валиком або розпилювачем. Необхідна витрата досягається нанесенням композиції за 3-5 разів.

Нанесення розпилювачем здійснюється з відстані 50 см від форсунки розпилювача до поверхні конструкції. Після обробки деревини композиція утворює екологічно чистий захисний слой.Технологіческая інструкція по нанесенню композиції ОК-ГФ наведена тут.

Оброблені поверхні не вимагають спеціальних умов сушіння. Реакція композиції з деревиною закінчується через 2-3 дні. Після закінчення цього терміну деревину при необхідності можна покривати фарбою, лаками і емалями.

Увага!

У зв'язку з корозійної активністю композиції ємності для її зберігання й устаткування для нанесення повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, неіржавіючої сталі, алюмінію.

Гарантійний термін зберігання 12 міс від дати виготовлення. Композицію зберігають у закритій тарі в критих складських приміщеннях при температурі не нижче 5 0С на відстані не менше 1 м від обігрівальних приладів.

Витрата

Для досягнення l групи вогнезахисної ефективності витрата становить не менше 0,33 л/м2

Для досягнення ll групи вогнезахисної ефективності витрата становить не менше 0,17 л/м2

Упаковка Пластмасові каністри по 25 кг, 45 кг. Можлива поставка в тару споживача.

Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator