Клей для печей і камінів К-77
 
Спеціальний клей на основі вогнетривких мінеральних наповнювачів з модифікуючими добавками для облицювання печей і камінів


При проведенні облицювальних робіт високі фіксують характеристики термостійкого клею К-77 виключають сповзання плиток, що дозволяє виробляти облицювання в будь-яких напрямках, в т. ч. «зверху вниз». У результаті, ви отримуєте ідеально рівну, міцну і надійну облицьовану поверхню.

Як вибрати плитку?

Посеред різноманіття облицювального матеріалу одним з найпоширеніших є плитка, причому в різних її варіантах. Мабуть, головне достоїнство плитки полягає в тому, що вона не боїться вологи і перепаду температури; цей матеріал неначе спеціально створений для облицювання стін ванної та кухні, басейну і веранди, тераси, патіо. Він має необмежені можливості для творчого пошуку. Неординарні способи викладання плитки, мозаїки, панно, глазуровані керамічні рельєфи створять довкола оригінальну обстановку.

Сьогодні зустрічається величезна різноманітність будь-яких видів плиток з різними візерунками та фактурою. Сучасні технології дозволяють випускати різновиди плиток, що дозволяють імітувати камінь, дерево, цегляну кладку і т. д. Зараз є можливість вибору різних видів плиток в залежності від призначення оформлюваного приміщення. Найбільш поширеними плитками для облицювання є: керамічні, полівінілхлоридні, скляні та інші. В якості облицювального матеріалу може виступати і майоліка, теракота або клінкер.

Майоліка - це пресована плитка з кольоровою основою, покрита глазур'ю на яку потім наноситься малюнок.

Теракота - те ж саме, але без глазурі. Така плитка дуже міцна, має округлі форми і високопористих основу.

Клінкер виготовляють з неоднорідних видів глин з додаванням фарбників, енергетичних плавники і шамоту. Суміш пресують і обпалюють при високій температурі до повного спікання. В основному такі плитки неемальовані, мають значну товщину, високу механічну міцність, низьку пористість, стійкість до стирання і хімічних дій і найголовніше для нас - високий перепад температур.

При облицюванні печей можна використовувати також керамограніт. Завдяки складу своєї суміші, яка спікається при дуже високих температурах (1200-1300 градусів) до стану моноліту, він стає твердим і непористим. Звідси і його міцність на вигин, ударостійкість, стійкість до стирання, а також зовсім низьке водопоглинання.

Властивості клею

- Клей термоотверждающімі, підвищеної фіксації з високої до 800 ° С теплостійкістю

- Використання цього клею при облицюванні печей і камінів збільшує їх тепловіддачу до 17%

- Легко наноситься і розгладжується по поверхні

- Оплив з вертикальної поверхні відсутня.

- Може використовуватися в якості термостійкої шпаклівки для забивання тріщин в печах і камінах.

Приготування

Готовий до застосування. Перед застосуванням клей К-77 необхідно ретельно перемішати.

Підготовка підстави

Облицювання плиткою - простий і зручний спосіб оновити добротну піч і стилізувати камін в будинку або на дачі. Додатковий істотний плюс - збільшення теплоємності печі і зменшення часу на прогрів приміщення.

Починаємо реставрацію з підготовки. Для цього всю глину з лицьових сторін печі ретельно видаляємо, шви розчищаємо на глибину не менше 10 мм. Прибираємо фарбу, сміття і пил, старий розчин. Очищення можна проводити за допомогою металевої щітки або болгарки з насадкою. Якщо колишня фарба не очищується, зробіть насічки глибиною 2-3 мм. Потім всю поверхню печі ретельно протріть вологою губкою.

Підготовлену поверхню рекомендується попередньо обробити грунтовкою зміцнюючою «Парад Г-77».

Не допускається укладання плитки на розігріту поверхню!

Не допускається облицювання оштукатуреній поверхні печі!

Застосування

Роботи з нанесення клею проводити при температурі не нижче 5 ° С.

Клеїти плитку починаємо знизу. Щоб шви були однаковими, використовуємо хрестики, по два на кожну сторону і по одному в перехрестя. Клей наносять гладкою теркою на зворотну сторону плитки, потім вирівнюють зубчастим шпателем. Товщина шару, що клеїть 1-5 мм. Плитки після укладання на площині притискаємо рукою, а великі підбиваємо гумовим молотком. Залишки розчину видаляємо до його затвердіння. Час корекції 40-50 хв. Час затвердіння 12 ч.

Рівень плитки і правильність розташування краще перевіряти відразу: виправити дефекти потім буде практично неможливо. Останніми укладаємо різані шматки. Плитки повинні лежати в одній площині, тому через кожні два-три ряди потрібно рівнем перевіряти вертикаль. У завершенні обережно знімаємо направляючу рейку. Якщо під рейкою знаходиться шар розчину, обережно видаляємо його шпателем.

Фугування, або інакше затерла, проводиться через 24 години після завершення укладання. Заздалегідь підберіть розчин для заповнення швів потрібного вам кольору. Можна використовувати для фугування клей темостойкій К-77.

Перемішуємо перед затіркою клей К-77 до отримання однорідної маси і заповните їм шви за допомогою гумового шпателя або спеціальної терки. Надлишки розчину зберіть і ще раз заповніть шви. Потім пройдіться по всій обробленої поверхні добре віджатою губкою - без натиску, щоб не вимити зі швів свіжу суміш. Коли розчин підсохне (через 40-50 хвилин), отмойте поверхню, збираючи при цьому зайвий розчин і очищаючи плитки. Цю роботу дуже добре виконувати за допомогою поролонової губки або терки, обклеєної поролоном, злегка змоченою водою. Остаточну очищення краще виконувати чистою фланелевою ганчіркою або жорсткої поролоновою губкою, змоченою у розчині води із спеціальним засобом для зняття затирочної плівки.

УВАГА

Через 24 год піч (камін) необхідно піддати обережного нагрівання (до температури не вище 100 0 С) на 1-2 години.

 Гарантійний термін 6 міс з дати виготовлення. Клей зберігають у герметично закритій тарі в приміщеннях, що забезпечують захист від прямих сонячних променів та атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища не нижче 5 ° С і не вище 25 ° С.

 Витрата 3,0-3,5 кг/м2 на 5 мм товщини шару

УВАГА! Клей К-77 не використовувати на обштукатурених поверхнях!

Упаковка

Пластмасові ємності по 5 кг, 8 кг, 15 кг.

Технічні характеристики по СТБ 1307-2002


Зовнішній вигляд і колір


Однорідна пастоподібна маса без видимих ​​сторонніх включень. Колір повинен відповідати еталону кольору

Стікання клеївши з вертикальної поверхні


Відсутній

Міцність зчеплення з основою (адгезія),  не менше 1,2 МПа,

Час висихання до ступеня 3 при температурі (20 ± 2) ° С,  не більше 24 год,

Теплостійкість,  не менше 800˚ С,


Виготовлювач матеріалу не несе відповідальності за неправильне його користування, застосування не за призначенням, в інших цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією.

Интересные материалы:

ПРОНИКАЮЩАЯ СИСТЕМА ГИДРОИЗОЛЯЦИИ ПЕНЕТРОН.

ПРОНИКАЮЩАЯ ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ СИСТЕМЫ ПЕНЕТРАТ( БЕЛОРУССИЯ)
контакты

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator