Суміш для штукатурення печей і камінів Парад РШ

Суха суміш з армуючим термостійкими волокнами і вогнетривкими наповнювачами для штукатурення та ремонту печей, камінів і димоходів.

Добавки забезпечують розчину високу кінцеву міцність, термостійкість і еластичність, оберігаючи поверхню від розтріскування.

При виборі штукатурних жаростійких сумішей просимо звернути вашу увагу, що деякі виробники сухих сумішей для пічних робіт підносять свою продукцію як універсальну - «Для кладки і штукатурки печей», але це в корені невірно, і значить, виробник просто економить, видаючи один продукт за два абсолютно різних. Адже погодьтеся, що просто неможливо використовувати один і той же розчин для кладки стін будинку і фінішної штукатурки стін при проведенні внутрішніх опоряджувальних робіт.

ЗАТ Парад пропонує для виконання робіт з оштукатурення печей і камінів суміші спеціальні жаростійкі суміші Парад РШ, а для робіт кладок Парад РК

 Підготовка поверхні

Лицьові поверхні печей штукатурять після того, як кладка повністю висохла і осаду печі припинилася (не менше 1 місяця після кладки).

Поверхні печі ретельно очищають від пилу і залишків розчину кладки, шви кладки бажано розчистити і видалити розчин на глибину 5-10 мм. Це потрібно для того, щоб у швах краще заклинило розчин.

Для утримання розчину на стінках печі в процесі кладки в шви рекомендується закладати дріт, так щоб вона знаходилася приблизно в середині кладки, а кінці виходили на лицьову сторону на 50 - 100 мм. Бажано випускати їх у вигляді двох кінців (вилки). По стінках виробляють дротове плетиво і закріплюють випущеними кінцями або натягують сітку з перетином осередків не крупніше 20 × 20 мм і закріплюють цими кінцями, розташовуючи їх по поверхні печі в шаховому порядку через 70-120 мм. Це дуже надійна підготовка.

Приготування розчину

У суху суміш виливають теплу (20-40 0С) воду з розрахунку 0,14-0,16 л води на 1 кг суміші і ретельно перемішують до утворення однорідного пластичного розчину. Готується розчин у такій кількості, яке можна витратити за 1 год роботи. Використовувати загуснув залишок розчину повторно (з розведенням водою) не дозволяється.

Спосіб застосування

Оптимальна товщина штукатурки 10 мм, іноді її доводять до 15 - 20 мм, що дещо гірше.

Перед оштукатурюванням поверхня печі необхідно обробити грунтовкою термостійкої «Парад Г-77». Загрунтовану підставу використовувати після повного висихання, але не раніше, ніж через 2 ч.

Піч починають штукатурити з верхньої частини.

На поверхню печі наносять сметанообразний шар розчину-обризг товщиною 5-6 мм. Після того як він трохи зміцніє, на нього наносять більш густий шар розчину такої ж товщини, вирівнюють його і затирають.

Розчин наносять рівномірно по всій поверхні, інакше він буде не одночасно висихати. Якщо необхідна товщина штукатурки 15-20 мм, то розчин наносять в три прийоми, кожен раз розрівнюючи шар розчину - так він потім легше затирається.

Затирка проводиться після схоплювання розчину, але ще досить м'якого. Дерев'яна або металева пластмасова терка береться правою рукою; в лівій тримають кисть, якої при необхідності змочують штукатурку грунтовкою. Затірку ведуть так, щоб штукатурка була чистою і гладкою.

Через кілька хвилин оштукатурену поверхню затирають круговими рухами терки, поки вона не стане рівною і гладкою. Якщо розчин встиг застигнути і погано затирається, його змочують водою, оббризкуючи поверхню Рогізна щіткою.

Кути печей штукатурять за допомогою дерев'яної рейки. Через 7-10 хв після нанесення розчину рейку обережно знімають, підправляють кут і затирають.

Рекомендації Починайте протоплювати піч або камін не раніше ніж через 3 доби з моменту закінчення робіт. Рекомендується виробляти перші топку, використовуючи 50% потужності печі або каміна.

У процесі висихання розчину піч або камін не топлять зовсім, або підтоплюють незначно і димову трубу Донецька не закривають, що б не порвало штукатурку. Якщо в процесі висихання розчину на штукатурці все ж утворюються тріщини, їх розріжуть (розширюють) сталевим шпателем або кінцем штукатурної лопатки (Отрезовка), змочують водою, замазують розчином і затирають. Іноді цю операцію доводиться повторювати багаторазово, до тих пір, поки на поверхні штукатурки не залишиться тріщин.

Після висихання штукатурного розчину і виправлення тріщин піч при необхідності забарвлюють

Забарвлювати штукатурку найкраще вапняною побілкою, у яку додають, добре перемішуючи, поварену сіль, розведену в склянці води (100 г на 10 л побілки). Сіль надає біленні міцність, і вона не отмелівается. Наносять побілку за один-два рази, але не більше: товстий шар, висихаючи, може розтріснутися.

Для побілки вапном застосовується так зване вапняне молоко, яке виходить з 1 частини гашеного вапна і 3 частин води. Не варто забувати, що вапняне молоко сильне дезінфекційні засоби-воно знищує бактерії і перешкоджає скупченню і розмноженню клопів вжився приміщеннях.

Готують вапняну побілку наступним чином: свіжогашеним подрібнену вапно викладають у велику металеву або емальований посуд, заливають холодною водою у співвідношенні зазначеному вище і розмішують дерев'яною лопаткою до густоти сметани. При гасінні вапно виділяє велику кількість тепла і розбризкується, тому треба бути обережним.

Вимоги безпеки

При роботі з сухим розчином слід захищати органи дихання від пилу за допомогою респіратора.

УВАГА! Оштукатурену поверхню печі категорично забороняється облицьовувати.

Облицювання свежевиложенних (не оштукатурених!) Печей проводять після регулярної експлуатації печі протягом 3-4 тижнів. Для облицювальних робіт застосовують клей термостійкий «Парад К-77» з грунтуванням поверхні грунтовкою термостійкої «Парад Г-77».

Роботи з нанесення суміші проводити при температурі не нижче плюс 1 0С.

Термін придатності 6 міс з дня приготування. Зберігати при температурі не нижче 5 оС.

Витрата 1,3-1,5 кг/м2 на 1 мм товщини шару

Упаковка Пакети паперові з 2 кг. Мішки паперові з поліетиленовим вкладишем по 20 кг.

Технічні характеристики по СТБ 1307-2002

Найменування показника

Норма

Насипна щільність, кг/м3

1150-1300

Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше

0,2

Межа міцності при вигині, МПа, не менше:
після сушіння при температурі (105 ± 2) ˚ С

1,5

Межа міцності на стиск, МПа, не менше
після сушіння при температурі (105 ± 2) ˚ С

4,5

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator