ГС «Пенетрат Еласт»


Гідрооізоляціонний матеріал після полімеризації створює покриття, що володіє високою еластичністю і водонепроникністю. Перекриває тріщини до 1 мм. Для економічної та надійної гідроізоляції.

 Двокомпонентна обмащувальна гідроізоляція для пристрою еластичних гідроізоляційних покриттів на мінеральних основах як вертикальних, так і горизонтальних, у т. ч. схильних деформацій, при внутрішніх і зовнішніх роботах, у цивільному та промисловому будівництві

 Відмітні особливості:

- Паропроникна;

- Еластична;

- Морозостійка;

- Перекриває тріщини розкриттям до 1 мм;

- Стійка до сольовий і лужної агресії;

- Забезпечує захист бетону від карбонізації;

- Легко наноситься пензлем;

- Придатна для зовнішніх і внутрішніх робіт;

- Екологічно безпечна.

Рекомендована область застосування:

- Для гідроізоляції фундаментів, гідротехнічних споруд, терас, балконів, елементів будівель, що знаходяться нижче рівня землі і т. п.;

- Для внутрішньої гідроізоляції збірних і монолітних ванн басейнів (у т. ч. відкритих) глибиною до 50 м і резервуарів для води господарсько-питного призначення;

- В якості кінцевого покриття для захисту бетонних і залізобетонних споруд від проливних дощів, бризок, туману і т. д.;

- В якості кінцевого покриття для захисту бетону від карбонізації (на доках, підпірних стінках, тунелях, мостах, градирнях, опорах і т. д.).

ГС «Пенетрат Еласт» перешкоджає дифузії вуглекислого газу і ефективно захищає бетон від корозії в результаті карбонізації.

ГС «Пенетрат Еласт» володіє високою хімічною стійкістю до лугів, добрив (pH> 4,5), гідравлічному маслу, 10%-ному розчину хлориду натрію, гіпохлориту натрію, карбонату натрію (соді), цукру, 10%-ному розчину аміаку, ацетону.

Для зупинки водопритоків рекомендується використовувати сверхбистротвердеющіе склади ГС «Пенетрат Аква Стоп».

Підготовка основи:

Основа повинна бути щільною, рівною, вбирним, паропроніцаємим і очищеним від речовин, що знижують адгезію (пилу, висолів, жирів, бітуму і т. п.). Неміцні, обсипаються ділянки поверхні, відшарування, малярні покриття, вапняні штукатурки необхідно видалити.

Тріщини слід розшити і заповнити цементної штукатурним складом, наприклад «Парад ШСН». Глибокі вибоїни і нерівності слід заповнити шовним матеріалом ГС «Пенетрат Шов».

Вік бетону, цементно-піщаних штукатурок і стяжок, цегляних і кам'яних кладок до моменту нанесення ГС« пенетратов Еласт »повинен бути більше 28 діб.

Кладочні шви повинні бути повністю заповнені цементним розчином, висипають шви слід очистити на глибину 20-30 мм і заповнити ремонтним матеріалом «ГС Пенетрат Шов».

Підстави з неоднорідною структурою, наприклад, цегляно-кам'яні кладки, слід вирівняти цементною штукатуркою, наприклад, «Парад ШСН».

Перед нанесенням ГС «Пенетрат Еласт» основу необхідно зволожити до насичення, не допускаючи утворення патьоків і скупчень води.

У кутових зонах слід виготовити галтелі (скруглення) радіусом 30 мм з цементно-піщаного розчину або ремонтного матеріалу ГС «Пенетрат Шов", а на зовнішніх кутах - зробити фаски під кутом 45 °.

Деформаційні і сполучні шви, що розкриваються тріщини, а також сполучення, в яких неможливо виготовити галтелі (за умови відсутності негативного тиску води), рекомендується герметизувати за допомогою будь гідроізоляційної стрічки, яку розміщують між шарами гідроізоляції ГС «Пенетрат Еласт».

 Виконання робіт:

Для приготування розчинової суміші суху суміш (компонент А) поступово додають у водну дисперсію (компонент Б) при перемішуванні, домагаючись отримання однорідної маси без грудок. Перемішування проводять за допомогою міксера або дриля з насадкою для в'язких сумішей розчинів при швидкості обертання 400-800 об / хв. Потім витримують технологічну паузу 5 хвилин для дозрівання розчинової суміші і перемішують ще раз. Розчинна суміш повинна бути витрачена протягом 1 години з моменту приготування.

Гідроізоляцію наносять за 2 або при напорі води в 3 проходу пензлем-макловицей або щіткою на попередньо зволожене підставу. Товщина кожного шару 0,7-0,8 мм.

При роботі з матеріалом слід дотримуватися правила перехресного нанесення (тобто напрямок руху інструменту при нанесенні кожного подальшого шару має бути перпендикулярно рухам при нанесенні попереднього). Кожен наступний шар наносять на вже затверділий, але ще вологий попередній. У нормальних умовах, при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%, шари гідроізоляції можна наносити через 3 години.

Перед закінченням робіт слід переконатися, що товщина шару ГС «Пенетрат Еласт» відповідає необхідній.

Кріплення керамічних плиток можливо через 3 доби після нанесення ГС «Пенетрат Еласт».

Через 7 діб гідроізоляційне покриття може сприймати повні гідравлічні навантаження.

Незасохшіе залишки гідроізоляційної суміші можуть бути видалені за допомогою води, а засохлі - тільки механічно.

Витрата при товщині двох шарів 1,4-1,5 мм складає 1,65 кг/м2.

 Рекомендації:

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30 ° C, в умовах, що виключають утворення конденсату.

Протягом 3 діб після нанесення гідроізоляційний шар слід захищати від дії прямих сонячних променів, вітру, дощу і морозу.

Оберігати компонент Б від заморожування!

Гідроізоляційну суміш ГМ «Пенетрат Еласт» не можна наносити на гіпсові підстави.

 Гарантійний термін зберігання:

У сухих прохолодних умовах, складуванні на піддонах і герметичній упаковці - 6 місяців з дня виготовлення.

 Упаковка:

 Гідроізоляційна суміш ГМ «Пенетрат Еласт» поставляється в комплекті з 2-х упаковок:
 
Компонент А в фірмових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 20 кг.

Компонент Б у пластикових каністрах по 9 кг.

 Сумарна вага комплекту - 29 кг.

Технічні характеристики по СТБ 1543-2005

Найменування показника

Норма по СТБ 1543-2005

результати випробувань


Вологість сухої суміші,%

1,0

0,2

Водонепроникність, МПа, не менше

0,6

1,0

Співвідношення компонентів (сух.см / дисп)

-

2,2/1

Водопоглинання при капілярному підсосі, кг/м2, не більше

0,5

0,38

Гнучкість при радіусі бруса (15 ± 2) мм

відсутність тріщин

відсутність тріщин

Міцність зчеплення з основою, МПа, не менше

0,8

2,01

Морозостійкість, цикли, не менше

75

7

5

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator