ГС Пенетрат Шов

Шовний гідроізоляційний матеріал для усунення крапельних течі та запобігання фільтрації води через тріщини, шви, стики, вводи комунікацій, сполучень та прилягання.
                                                             
  Технічні характеристики


Найменування показника

Норма

Марка по морозостійкості не нижче

F300

Марка по водонепроникності, не нижче

W8

Міцність зчеплення з бетоном в віці 28 діб, МПа, не нижче

1,0

Клас по міцності на стиск не нижче

С32/40Гідроізоляційний склад шовний ГС Пенетрат Шов являє собою високоміцний безусадочний гідроізоляційний матеріал, що містить спеціальний цемент, фракціоновані заповнювачі і активні добавки, що забезпечують швидке схоплювання, швидке твердіння, безусадочность, високу міцність і водонепроникність.

Призначення:

 Гідроізоляція тріщин, швів, стиків, сполучень, примикань, введень комунікацій в статично навантажених збірних і монолітних бетонних конструкціях, будівлі з металоконструкцій.

Особливості ГС Пенетрат Шов:

Відмінна легкоукладальність, висока міцність, відсутність усадки, висока адгезія до бетону, металу, цегли і каменю.

Підготовка поверхні

Перед застосуванням гідроізоляції ГС Пенетрат Шов необхідно очистити пошкоджену поверхню до твердого підстави за допомогою піскоструминної установки або водою під високим тиском, видалити відшаровуються елементи, очистити від пилу, бруду, плям органічного походження.

Обробити видимі тріщини, товщина яких перевищує 0,4 мм, на глибину 1,9-2,5 см. Шви між стиками конструкцій (стіна-стіна, стіна-підлога і т. д.) і місця стикування з металом повинні бути розправитися прямокутними борознами розміром 25 × 25 мм.

Після видалення забруднень і просушування поверхню рекомендується обеспилити стисненим повітрям.

Ретельно просочити підготовлену основу водою до насичення з розрахунку 5л/м2. Видалити надлишки води, якщо вони є, стисненим повітрям або ганчір'ям. Поверхня перед нанесенням розчину повинна бути вологою, але не мокрою.

Приготування

Суху суміш ГС Пенетрат Шов висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування роблять за допомогою низькообертового електромешалкі або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером).

Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг сухої суміші 0,13-0,15 л води.

Застосування

Роботи з використанням ГС Пенетрат Шов можливі як на етапі нового будівництва, так і в процесі проведення ремонтних робіт на експлуатованому спорудженні.

За допомогою шпателя або шнекового растворонасосa заповнити штрабу, тріщини, шви розчином ГС Пенетрат Шов.

Товщина шару, що наноситься розчину ГС Пенетрат Шов за один прийом не повинна перевищувати 50 мм. При заповненні більш глибокої штраби розчин наноситься в декілька прийомів.

Після виконання робіт по заповненню штраби або тріщини необхідно забезпечити ретельний догляд за нанесеним розчином. Для догляду використовують стандартні методи догляду за цементосодержащіх матеріалів.

Обов'язково слід проводити зволоження поверхні після того, як розчин схопився і не буде небезпеки змиву його з поверхні бетону. Змочувати водою необхідно протягом 3 діб 2-3 рази на день з витратою води 1-3 л/м2.

Нанесення гідроізоляційного складу ГС Пенетрат виробляють не раніше, ніж через 3 доби після нанесення ГС Пенетрат Шов.

УВАГА

При наявності напірної течі застосовувати матеріал ГС Пенетрат Аква Стоп з наступною обробкою гідроізоляцією ГС пенетратов.

Запобіжні заходи

Матеріал містить цемент, тому може викликати подразнення очей, дихальної системи та шкіри. При роботі з матеріалом використовуйте відповідні рукавички, респіратор, окуляри.

Витрата при штрабі 25 × 25 мм складає 1,4-1,5 кг / п.м. При збільшенні перерізу штраби витрата матеріалу змінюється пропорційно

Упаковка Фірмові відра по 5 кг, 10 кг, 25 кг.

Термін придатності 6 міс від дати виготовленн

я

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator