ГС Пенетрат Мікс

Комплексна мінеральна добавка в бетонну суміш для збільшення показників бетону по водонепроникності.

 Показники якості бетону з добавкою ГС Пенетрат Мікс

по ТУ BY 100926738.017 -2011

Найменування показника

Норма

Насипна щільність, кг/м3

900-1100

Підвищення марки по водонепроникності бетону з добавкою від початкової марки W2-W2 \ 4, щабель, не менш

5


Гідроізоляційна добавкаГС Пенетрат Мікс розроблена за ТУ BY 100926738.017-2011.

Призначення

Призначена для отримання гідроізоляційних бетонів.

Особливості:

Введення добавки ГС Пенетрат Мікс сприяє зниженню загальної пористості бетону, ущільнення його структури, підвищення водонепроникності і значно покращує стійкість бетону до агресивних середовищ, перешкоджаючи руйнуванню цементного каменю в результаті газової, водносолевой та біологічної корозії. Добавка ГС Пенетрат Мікс значно збільшує морозостійкість бетону і дозволяє отримувати бетони з маркою за морозостійкістю вище F300, забезпечує одержання особливо щільного бетону, що має марку по водонепроникності W10 і вище.

Істотний плюс:

- Сталість гідроізоляції всередині товщі бетонної конструкції;

- Неможливо пошкодити гідроізоляційне покриття, оскільки воно всередині бетону;

- Загальне зниження витрат на гідроізоляцію;

- Відсутній ризик людської помилки при влаштуванні інших видів гідроізоляції;

- Зменшення термінів будівництва.

Добавка ГС Пенетрат Мікс може ефективно застосовуватися в бетони, що працюють в агресивному середовищі.

Допускається використання добавки в бетонах, які мають контакт з питною водою.

Використання добавки ГС Пенетрат Мікс (як первинної форми захисту бетону) дозволяє виключити додаткову гідроізоляцію конструкції після набору міцності.

Введення добавки здійснюється до змішування з водою, в суху бетонну суміш, після чого проводиться ретельне перемішування в змішувачі до отримання однорідної маси.

Для приготування розчинних і бетонних сумішей повинні використовуватися бетонозмішувачі з гравітаційним або примусовим перемішуванням. Допускається перемішування за допомогою низькообертовим дрилі зі спіральною насадкою.

Застосування на заводі з виготовлення бетонних виробів

Додати необхідну кількість добавки ГС Пенетрат Мікс до суміші щебеню і піску, потім ретельно перемішати протягом 3 хвилин. Додати цемент і воду. Отриману бетонну суміш перемішати з наявної технології.

При доставці бетону на об'єкт бетоновозами

Добавка ГС Пенетрат Мікс може вводитися безпосередньо в міксер з готовою бетонною сумішшю в умовах виробничого майданчика. При цьому вводити добавку слід, поступово підсипаючи її у обертовий міксер. Не допускається висипати все розрахункова кількість добавки одноразово щоб уникнути утворення грудок і неоднорідного розподілу її по об'єму бетонної суміші в міксері.

При приготуванні бетону на місці застосування:

Помістити необхідну кількість добавки ГС Пенетрат Мікс в бетономішалку, влити половину необхідної води і половину необхідного щебеню. Виробляти перемішування протягом 3 хвилин. Потім додати залишився кількість води, щебеню, піску і цементу. Повторно перемішати суміш протягом 5 хвилин.

Витрата

Оптимальна кількість добавки ГС Пентрат Мікс становить 1% від маси цементу. Якщо кількість цементу в бетоні невідомо, то розрахункова витрата добавки пенетратов Мікс на 1 куб.м. бетону складає 4 кг.

Нанесення фарбувальних і обробних матеріалів

Добавка ГС Пенетрат Мікс не впливає на хімічні і фізико-механічні експлуатаційні властивості оздоблювальних і декоративних матеріалів органічного і мінерального походження, нанесених на бетон, виконаний із застосуванням ГС Пенетрат Мікс.

Техніка безпеки

При роботі з добавкою використовуйте індивідуальні засоби захисту, що оберігають від попадання добавки в дихальні шляхи і на шкіру. У разі попадання частинок добавки в очі, промийте їх водою і при необхідності зверніться до лікаря. Зберігати в місцях, не доступних для дітей.

Термін придатності 6 міс від дати виготовлення в закритій упаковці в сухому місці.

Маса нетто 4 кг, 8 кг, 20 к

г

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator