«ГС Пенетрат»

Проникаюча гідроізоляція нового покоління, що поєднує дію проникаючої гідроізоляції і дія мембранної обмазувальної гідроізоляції.

Гідроізоляція «ГС Пенетрат» крім активних хімічних добавок містить частинки срібла найвищої проби розміром від 0,005 до 0,015 мікрон, що безперечно відносить даний продукт до нано матеріалами.

Технічні характеристики по ТУ BY 100926738.017 -2011

Наименование показателяНайменування показника

Норма

1 Внешний вид1 Зовнішній вигляд


Сипучий порошок сірого кольору, не містить механічних домішок

2 Влажность, %,не более2 Вологість,%, не більше

0,6

3 Насипна щільність, кг/м3

1300-1500

Підвищення міцності на стиск бетону, обробленого складом, від початкової міцності,%, не менше

 

5

5 Підвищення марки по водонепроникності бетону, обробленого складом, від початкової марки, ступінь, не менше:

 

5


Гідроізоляційний матеріал «ГС Пенетрат» в своєму роді є унікальним, оскільки дозволяє отримати водонепроникну поверхню протягом 24-48 годин після нанесення продукту на відміну від традиційної проникаючої гідроізоляції (Пенетрон, Кальматрон та ін), які вимагають в середньому 3 - 4 тижні для досягнення водонепроникності бетонної поверхні.

Такий швидкий водонепроникний ефект можливий за рахунок мембранного дії даного продукту, а саме швидкого затвердіння мембранної складовою продукту.

Це дає колосальні вигоду замовникові в економічному плані, а в деяких випадках, наприклад, при будівництві тунелю, де час на вагу золота і можливість очікувати досягнення водонепроникності конструкції протягом місяця відсутня, цю проблему з легкістю вирішує проникаюча гідроізоляція «ГС Пенетрат».

Відмінності від інших матеріалів проникаючої дії:

- Антибактеріальні властивості;

- Завдяки якісному і кількісному підбору активних компонентів майже повністю виключений ефект утворення висолів на поверхні;

- Ефект самозалечиванія тріщин шириною менше 0,4 мм;

- Проникнення + захисний шар;

- Проведення робіт з гідроізоляції можливо за вологих умов;

- Матеріал особливо ефективний при негативному (негативному) тиску води;

- Покриття не надає токсичного впливу на питну воду. Протокол № 0115/8902 08-02 гігієнічних випробувань гідроізоляційного складу проникаючого «ГС Пенетрат» виробництва ЗАТ Парад, м. Мінськ від 30 червня 2010.

Дослідження проведені Державною установою "Республіканський науково-практичний центр гігієни Міністерства охорони здоров'я Республіки Білорусь».

Хімічний склад кристалічної фази гідроізоляції «ГС Пенетрат» ідентичний складу цементного в'яжучого, що забезпечує абсолютну сумісність бетонної основи і цієї фази і абсолютний термін служби, що дорівнює терміну експлуатації самого бетону.

Застосування в рецептурі «ГС Пенетрат» антисептичних добавок у вигляді частинок срібла сприяє видаленню різних колоній органічного походження: цвілевих і дріжджових грибків, водоростей і бактерій, дезінфікує і запобігає подальше зростання мікроорганізмів і спор, перешкоджає розмноженню грибків, бактерій.

Бетон, оброблений пенетрирующей гідроізоляцією «ГС Пенетрат» , зберігає придбані властивості (збільшення водонепроникності, підвищення міцності на стиск) на весь термін служби. Чим більш насичений водою бетон підлягає обробці, тим глибше проникнення хімічних компонентів в бетон і глибше ефект гідроізоляції.

Гідроізоляцію «ГС Пенетрат» можна застосовувати як у початковій стадії будівництва (гідроізоляція фундаментів, гідроізоляція підлоги), так і в подальшому при ремонті та відновленні водонепроникності будівельних конструкцій.

Такий гідрозахист неможливо зруйнувати.

Її не треба ремонтувати, бо вона служить стільки ж, скільки і сам бетон. Такі матеріали можна застосовувати зсередини або зовні приміщення. Перед нанесенням гідроізоляційного матеріалу «ГС Пенетрат» не треба сушити поверхню.

Застосування гідроізоляційної суміші «ГС Пенетрат» це надійний, простий і економічний спосіб гідроізоляції. Бетон, оброблений такий гідроізоляцією, витримує тиск води більше 12 атм. Це все одно, що прикласти на 1 кв.см поверхні бетону, рівне тиску 12 метрів води. Причому неважливо, зсередини або зовні оброблена конструкція, і з якого боку тисне вода.

Крім того, «ГС Пенетрат» надзвичайно недорогий матеріал.

Застосовуючи гідроізоляцію «ГС Пенетрат» , власник гаража, басейну, овочевий ями або підвалу значно заощаджує. Економить на матеріалах, економить на часу і трудовитратах (одна людина протягом дня легко гідроізолюючі звичайний гараж, не знаючи нічого за півгодини до цього про технології застосування матеріалів, використовуючи мінімум інструментів).

І найважливіше, гідроізоляція «ГС Пенетрат» є неорганічним матеріалом і, отже, не схильна до старіння, на відміну від полімерних складів.

Застосовуючи матеріал «ГС Пенетрат» , Ви отримуєте гідроізоляцію, що не вимагає догляду, ремонту або заміни, при цьому забезпечується:

- Захист бетону від проникнення карбонатів, хлоридів, сульфатів, нітратів;

- Хімічне ущільнення внутрішньої структури бетону і, як наслідок, підвищення марки по водонепроникності (від початкової) та підвищення морозостійкості бетону (від початкової);

- У разі пошкодження обробленого бетону гідроізоляція не порушується;

- Забезпечується 100% гідроізоляція будівельних конструкцій, які постійно перебувають під високим тиском води, навіть при нанесенні матеріалу на внутрішню поверхню зовнішніх стін підземних споруд;

- Створюється непроникний бар'єр для використовуваного в якості солі-антіобледенітеля хлориду кальцію, руйнуючого навіть самий високоякісний бетон.

ЗАТ Парад пропонує гідроізоляцію мембранного типу проникаючої дії «ГС Пенетрат» з наступними характеристиками:

Рекомендоване застосування

- Для зовнішньої і внутрішньої гідроізоляції горизонтальних і вертикальних поверхонь з бетону, блоків і збірних панелей від вологи (негативний і позитивний тиск грунтових вод, капілярна волога і т. д.)

- Для відновлення іригаційних каналів;

- Для гідроізоляції дамб і шахт;

- Для гідроізоляції підлоги, підвалів і фундаментів;

- Для гідроізоляції і захисту технологічних будов міських водозаборів;

- Для захисту каналізаційних систем;

- Для гідроізоляції басейнів, резервуарів для технічної та питної води.

Підготовка поверхні:

Поверхня конструкції, що захищається звільняється від штукатурки, маломіцних бетону і щільної цементної плівки за допомогою піскоструминної обробки або зачистки металевими щітками, скребками, відбійним молотком. Для механізації очищення великих площ поверхні рекомендується використовувати гідромонітори високого тиску.

Обробити видимі тріщини, товщина яких перевищує 0,4 мм, на глибину 1,9-2,5 см. Шви між стиками конструкцій (стіна зі стіною, стіна з підлогою і т. д.) і місця стикування з металом повинні бути розправитися або забезпечені прямокутними борознами розміром 25 × 25 мм. Товщина шару, що наноситься розчину ГС пенетратов Шов за один прийом не повинна перевищувати 50 мм. При заповненні більш глибокої штраби розчин наноситься в декілька прийомів.

За допомогою шпателя або шнекового розчинонасоса заповнити штрабу, тріщини, шви розчином ГС Пенетрат Шов.

Поверхня знепилюючого (промиванням водою або продуванням повітрям) і ретельно зволожується водою до повного влагонасищенних поверхневого шару бетону на глибину не менше 10 мм (не менше 5 л/м2).

Надлишки води, що утворилися на горизонтальній поверхні після роботи з водоструминної установкою високого тиску, видалити за допомогою спеціального пилососа або ганчір'ям.

Приготування:

Суху суміш висипають у воду і ретельно розмішують до тих пір, поки не отримають густу однорідну пластичну масу без грудок. Розмішування роблять за допомогою низькообертового електромешалкі або перфоратора, електродрилі зі спеціальною насадкою (міксером).

Співвідношення сухої суміші до води повинно бути: на 1 кг сухої суміші 0,22-0,26 л води

Для збереження пластичності приготованого розчину його необхідно регулярно перемішувати. Додаткове додавання води в готовий розчин не допускається.

Застосування:

«ГС Пенетрат» , розведений до консистенції штукатурки, наносять на підготовлену основу широкої жорсткою щіткою з щетиною синтетичної або механічно за допомогою розпилювачів під тиском не менше 4 атм в один-два проходи.

При цьому уважно стежать за тим, щоб не залишалося необроблених ділянок. Рекомендується наносити два шари. При нанесенні розчину руху щітки прямолінійні і покриття наносять хрест-навхрест. Загальна товщина шару від 1,0 до 1,5 мм. Перший шар наносять на вологу поверхню, другий шар наноситься на свіжий, але вже схопився перший шар, але не раніше ніж через 2 години, і не пізніше ніж через 6 годин після нанесення першого шару. Перед нанесенням другого шару поверхню зволожити.

Догляд

Для отримання непроникного покриття свеженанесенний шар повинен витримуватися у вологих умовах не менше 48 ч. Для цього перший раз покриття необхідно зволожити водою через 4 години після нанесення, а потім зволожувати 4 - 5 разів на добу протягом усього вказаного терміну. При високій (більше 25 ° С) температурі повітря, а також при роботі на відкритих поверхнях поза приміщеннями (дахи, будівельні майданчики і т. д.) рекомендується вкривати нанесений шар поліетиленовою плівкою, руберойдом, вологою тирсою і т. п. для запобігання передчасного висихання захисного покриття.

Термін придатності 6 міс від дати виготовлення.

Витрата 0,8-1,2 кг / м2.

Упаковка: Фірмові поліетиленові відра по 5 кг, 10 кг, 25 к

г

 

        (098) 742 21 15                                   (099) 400 78 17                     vdom3617908@gmail.com
 г. Киев  ул. Новозабарская 20.  Мы работаем: Пн - Пт  9.00-18.00


2010-2018. Группа компаний  «Профихаус»

Copyright 2011 Анализ воды в Киеве, очистка воды, фильтры для воды, гидроизоляция подвала, гидроизоляционные работы, Вентиляция в доме, отпление в доме, | Очистка воды, анализ воды, гидроизоляция фундамента, гидроизоляция стен, отопительные котлы, отопительные радиаторы 099 400 78 17 , 098 74 22 115. "ПрофиХаус" 2010-2014.
Joomla templates 1.7 by Hostgator